היום יפתח מחנה כתיבה ויצירת שירים עבור אירוויזיון 2021. בין המשתתפים ניתן למצוא את: בוריסלב מילאנוב, סיזר סמפסון, בן דוליץ' וג'ואי טרקסלר. הזמרת ויקטוריה מקווה למצוא את השיר הזוכה במחנה שמתקיים בבולגריה.

[addtoany]

היום נפתח בבולגריה מחנה כתיבת שירים עבור האירוויזיון אשר נקרא "Black Sea Eurovision Songwriting Camp". המחנה ייערך במשך עשרה ימים ובמהלכו ישתפו פעולה מפיקים מוסיקלים, מלחינים וכותבים מכל רחבי אירופה. מטרת מחנה הכתיבה היא ליצור מספר שירים שיוכלו להתמודד בקדמי האירוויזיון ברחבי אירופה וכמובן בתחרות האירוויזיון הקרובה.


במחנה צפויים לקחת חלק:

  • בוריסלב מילאנוב (Borislav Milanov) כתב לאירוויזיון את השירים "Beautiful Mess" (בולגריה 2017), "Nobody But You" (אוסטריה 2018), "If Love Was A Crime" (בולגריה 2016), "Truth" (אזרבייג'אן 2019), "Chameleon" (מלטה 2019), "In Too Deep" (סרביה 2017), "Bones" (בולגריה 2018) ו- "Na Inat" (בולגריה 2011). השנה יתמודד גם עם השיר הגרמני "Violent Thing" והשיר הבולגרי "Tears Getting Sober".
  • סיזר סמפסון (Cesár Sampson) ייצג את אוסטריה באירוויזיון 2018 כזמר ואף זכה במקום 3. כתב את השיר מלטזי "All of My Love" לאירוויזיון 2020.
  • בן דוליץ' (Ben Dolic) אמור היה להתמודד כנציג גרמניה באירוויזיון 2020 עם השיר "Violent Thing".
  • ג'ואי טרקסלר (Joe Traxler) הוא זמר אוסטרי ששמו עלה כנציג אוסטריה לקראת אירוויזיון 2019.


ויקטוריה (Victoria), נציגת בולגריה לאירוויזיון 2021, תארח את המחנה שבמסגרתו היא מקווה למצוא מספר שירים שיתאימו עבורה לתחרות האירוויזיון הקרובה.

כזכור, ויקטוריה נבחרה לייצג את בולגריה לקראת אירוויזיון 2020 בבחירה פנימית עם השיר "Tears Getting Sober". לאחר היוודע על ביטול התחרות הוחלט להמשיך את שיתוף הפעולה עם הזמרת ולשלוח אותה לאירוויזיון 2021.

השנה תהיה ההשתתפות ה- 13 של בולגריה בתחרות האירוויזיון, כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה בולגריה הוא המקום השני בשנת 2017 עם השיר "Beautiful Mess" בביצוע של קריסטיאן קוסטוב (Kristian Kostov).


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

Esc2021Eurovision 2021