אנדורה תחזור להתמודד באירוויזיון בשנת 2022. כך הצהירה הזמרת סוזן גאורגי לאחר פגישה משותפת בנושא עם נציגי הממשלה.

[fblike][addtoany]

בסמוך למופע האירוויזיון שנערך השנה במאי, "Europe Shine A Light", הודיעה נציגתה האחרונה של אנדורה סוזן גאורגי (Susanne Georgi) על כך שגייסה את התקציב הדרוש כדי להחזיר את הנסיכות הקטנטנה לתחרות האירוויזיון. לאחר מאמצים רבים להחזיר את אנדורה לתחרות הזמר הגדולה בעולם, דיווחה הזמרת שקיבלה סוף-סוף אור ירוק ואנדורה תשוב להתמודד באירוויזיון – בשנת 2022!
סוזן גאורגי נפגשה בימים האחרונים עם נציגי הממשלה באנדורה, כחלק מקמפיין גדול ומאמצים רבים אותם היא מנהלת במטרה להחזיר את אנדורה לתחרות. בסיום הפגישה קיבלה הבטחה שהממשלה תתמוך בחזרתה של אנדורה לאירוויזיון. החזרה צפויה להתרחש באירוויזיון 2022 וזאת בשל אי הודאות לגבי השפעת נגיף הקורונה על אירוויזיון 2021.

"הממשלה מאוד חיובית", סיפרה הזמרת ל- Wiwibloggs, "קיבלתי אור ירוק בעל פה, אך לא עבור 2021. אני מסכימה עם זה ב- 100%. אנחנו חושבים שזה מוקדם מידי. אנחנו מתמודדים כאן עם נגיף הקורונה… ואנו מאוד חוששים להשקיע עבודה וכסף במשהו שעשוי לא לקרות ב- 2021. לכן, הרעיון הוא לחזור לקראת אירוויזיון 2022".
עוד מדגישה גאורגי: "שום דבר לא חתום באופן רשמי – הכל נמסר לי בעל פה במהלך הפגישה. זה לא תפקידי לאשר זאת באופן רשמי – זה צריך להגיע מרשת הטלוויזיה או מהממשלה. אך אני חושבת שזה סימן טוב שאנו מקיימים שיח לגבי זה".

11 שנים עברו מאז ההשתתפות האחרונה של אנדורה באירוויזיון. לאחר 6 שנים בהם לא הצליחה הנסיכות הקטנה להגיע לגמר, הוחלט לאחר אירוויזיון 2009 שלא להמשיך את ההשתתפות. סוזן גאורגי (Susanne Georgi) הייתה הנציגה האחרונה של אנדורה באירוויזיון.
[fblike][addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!