בקפריסין מבהירים כי החיפושים אחר הנציג הקפריסאי לאירוויזיון 2021 יחל רק בסוף חודש אוגוסט. יחד עם זאת, מרווין דיאטמן ישמש כמנהל האמנותי של השיר הקפריסאי באירוויזיון הבא.

[fblike][addtoany]

העיסוק באירוויזיון באי הקפריסאי הולך וגובר. אמנים רבים וידועים הביאו עניין לייצג את קפריסין באירוויזיון הקרוב ולכן ראשת המשלחת הקפריסאית לאירוויזיון נשאלה בראיון טלוויזיוני על הנושא. הגב' אבי פאפאמיכאל (Evi Papamichael) מאשרת כי רשת הטלוויזיה הקפריסאית, CyBC, מחפשת אחר זמר קפריסאי או יווני, או זמר בעל שורשים באחת ממדינות אלו: "אנו תמיד פתוחים לשקול ולהאזין לכל הצעה רצינית. בשנים האחרונות שיתפנו פעולה עם חברות תקליטים גדולות ביוון. יוון וקפריסין, כפי שאתם יודעים, מהוות שוק מוסיקלי אחד".
עוד מאשרת פאפאמיכאל כי לא נוצר קשר רשמי בשלב זה בין הטלוויזיה הקפריסאית לאותם אמנים אשר הביעו עניין לייצג את קפריסין בתחרות. עוד הוסיפה שבסוף אוגוסט תיצור CyBC קשר עם חברות תקליטים בנושא.

בשבועות האחרונים נזרקו שמות רבים לאוויר כנציגים פוטנציאליים של קפריסין באירוויזיון הבא:

  • איבי אדמו (Ivi Adamou) – בת 26, זמרת, יוצרת ושחנית. התמודדה בעונה השניה של X Factor היווני בשנת 2009. ייצגה את קפריסין באירוויזיון 2012 שם סיימה במקום ה- 16 בגמר הגדול עם השיר "La La Love".
  • Melisses – להקת פופ-רוק ידועה מיוון.
  • ואנגליס קקוריוטיס (Vangelis Kakouriotis) – זמר פופ בן 23 אשר שמו עלה כאחד המתמודדים הסופיים לייצוג קפריסין בשנה שעברה.
  • יאן סטראטיס (Ian Stratis) – מקום 2 ב- X Factor היווני ב- 2016. שמו עלה כאחד המתמודדים הסופיים לייצוג קפריסין בשנה שעברה.
  • טאסוס קסיארחו וקוני מטקסה (Tasos Xiarcho & Konnie Metaxa) – זוכים תכנית הריאליטי Just the 2 of Us במסגרת התחרות סלבריטי (הכוריאוגרף טאסוס) משתף פעולה עם זמר ידוע (קוני).
  • אלנה צנגקרינו (Elena Tsagkrinou) – זמרת פופ בת 25, התפרסמה כאשר השתתפה בתכנית "Greece Got Talent" כשהיתה בת 14. לאחר התחרות הצטרפה הזמרת ללהקה OtherView. ב- 2018 החלה בקריירת סולו.
  • קטרינה סטיקודי (Katerina Stikoudi) – זמרת פופ, דוגמנית, שחקנית ומנחת טלוויזיה ידועה. בת 35.
מרווין דיאטמן

למרות שנציג קפריסין לאירוויזיון עדיין לא נבחר, האדם שיעמוד מאחורי הניהול האמנותי והבימוי של השיר הקפריסאי כבר נבחר. מדובר במרווין דיאטמן (Marvin Dietmann) האוסטרי שתוכנן לשמש כמנהל האמנותי של השיר הקפריסאי באירוויזיון 2020. לדיאטמן יש ניסיון רב בתחרות האירוויזיון, הבמאי שימש כמנהל במה באירוויזיון 2015, 2017 ו- 2018. בנוסף, שישמש כעוזר הפקה באירוויזיון 2017 ו- 2019.

נזכיר כי סנדרו נבחר לבצע באירוויזיון 2020 את השיר "Running" אך כידוע, התחרות בוטלה של מגיפת הקורונה. בסוף חודש מאי נחשף כי הזמר לא ימשיך את שיתוף הפעולה עם רשת הטלוויזיה CyBC ולכן לא ייצג את קפריסין באירוויזיון הבא.

זו תהיה ההשתתפות ה- 37 של קפריסין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני באירוויזיון 2018 עם השיר "Fuego" בביצוע של הזמרת אלני פוריירה.

[fblike][addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!