אלינה נצ'ייבה (Elina Nechayeva), נציגת אסטוניה באירוויזיון 2018, חושפת כי תנסה לייצג את מדינתה באירוויזיון שוב השנה. הזמרת תגיש שיר לקדם אירוויזיון המקומי.


הזמרת האסטונית, אלינה נצ'ייבה (Elina Nechayeva), סיפרה בראיון לרשת הטלוויזיה האסטונית (ERR) על השתתפותה בסרט "תחרות הזמר של האירוויזיון: סיפורה של Fire Saga" יחד עם נטע ברזילי ומתמודדי אירוויזיון נוספים. הזמרת, שייצגה את אסטוניה באירוויזיון 2018 עם השיר "La Forza" ואף השיגה את המקום ה- 8 בגמר הגדול, סיפרה על החוויות בצילומי הסרט שהציפו אותה בזיכרונות וגעגועים לאירוויזיון 2018: "כשראיתי את הסרט נזכרתי בהתרגשות כשהתמודדתי באירוויזיון. זה היה נפלא!" אמרה הזמרת.
נצ'ייבה חשפה פרטים נוספים על תכנוניה לעתיד: "אני עובדת כעת על אלבום חדש ויתכן שאף תראו את אחד השירים מתמודד ב- Eesti Laul (קדם האירוויזיון האסטוני)". לדבריה של אלינה נצ'ייבה, היא מתכננת להגיש שיר לוועדה אשר תבחר את השירים אשר יתמודדו ב- Eesti Laul 2021.
רשת הטלוויזיה האסטונית, ERR, הודיעה בחודש מרץ שתערוך השנה קדם אירוויזיון כמידי שנה. נציג אסטוניה לאירוויזיון 2020, אוקו סוביסטה (Uku Suviste), שהשתתפותו בוטלה בשל התפשטות נגיף הקורונה, יוזמן להתמודד כמו כל יתר המתמודדים בתחרות המקומית.

זו תהיה ההשתתפות ה- 26 של אסטוניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנת 2001 בזכות השיר "Everybody" בביצוע של Tanel Padar, Dave Benton & 2XL.


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!