יאן סטראטיס נועץ עיניים לעבר רוטרדם 2021: הביע עניין לייצג את קפריסין באירוויזיון הבא. גם שמו של סטראטיס עלה בעבר בהקשר לתחרות האירוויזיון.

[fblike][addtoany]

יאן סטראטיס (Ian Stratis), מקום 2 ב- X Factor היווני ב- 2016, מאשר לתקשורת היוונית את רצונו להתמודד בתחרות האירוויזיון: "אירוויזיון הוא הזדמנות גדולה ואני רוצה לייצג את יוון או קפריסין".
דבריו של הזמר היווני מצטרפות לכוונתו של הזמר ואנגליס קקוריוטיס (Vangelis Kakouriotis) שגם כן הביע את רצונו לייצג את האי הקטן השוכן לצד ישראל לפני שלושה ימים. בשנה שעברה דיווחנו כי השניים היו מועמדים מובילים לייצג את קפריסין באירוויזיון, אך רשת הטלוויזיה הקפריסאית העדיפה לבחור בזמר הגרמני סנדרו (Sandro). סנדרו נבחר לבצע באירוויזיון את השיר "Running" אך כידוע, התחרות בוטלה של מגיפת הקורונה.
רשת הטלוויזיה של קפריסין, CyBC, תבחר את נציגיה לאירוויזיון 2021 בבחירה פנימית לאחר שהחליטה שלא לבחור בסנדרו (Sandro) כנציג קפריסין גם לאירוויזיון הבא.

זו תהיה ההשתתפות ה- 37 של קפריסין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני באירוויזיון 2018 עם השיר "Fuego" בביצוע של הזמרת אלני פוריירה.

[fblike][addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!