אלכסנדר ריבאק, זוכה אירוויזיון 2009, חושף כי מאז זכייתו באירוויזיון הוא סובל מהתמכרות לכדורי שינה ותרופות נוגדי דיכאון. בעקבות ההתמכרות עלו גם מחשבות אובדניות.


 

אלכסנדר ריבאק (Alexander Rybak), זוכה אירוויזיון 2009 עם השיר "Fairytale", חשף ברשתות החברתיות כי בשנים האחרונות הוא מסתיר מכל מעריציו סוד גדול. "במשך 11 שנים אני מכור לכדורי שינה ותרופות נגד דיכאון. בזמן האחרון התמכרות זו כמעט הרסה את חיי".
הזמר הנורווגי חושף שבינואר השנה הוא החל בגמילה בעזרתם של רופאים וכעת הוא מרגיש ש"לאט לאט" הוא חוזר לעצמו. "בשנים האחרונות הכדורים הפכו אותי לחלש ומפוחד. זה השפיע לו רק על מוחי אלא גם על שרירי הגוף והקיבה. זה הרס את היחסים שלי עם אנשים אחרים, אך בעיקר – גרם לי למחשבות אובדניות", כתב ריבאק.

אלכסנדר ריבאק זכה באירוויזיון כשהניף את דגל נורווגיה ב- 2009. במקביל לתקופה זו החלה ההתמכרות. "הבעיה החלה עם ההצלחה הפתאומית. זה התחיל כשלקחתי כדורי שינה כדי להצליח להירדם בתקופת האירוויזיון במוסקבה, אך הסתיים בכך שהכדורים שלטו לגמריי בחיי בשנים האחרונות. זו הקלה גדולה לחשוף את הסוד. אחרי פרסום הפוסט הרגשתי שירדו ממני 100 קילו".
עוד אומר הזמר כי הוא מתכוון לחלוק עוד מחוויות הדיכאון וההתמכרות בשבועות הקרובים. "אם מישהו יוכל ללמוד ממני, אני ארגיש טוב יותר עם עצמי".

אלכסנדר ריבאק זכור כזמר שניצח באירוויזיון 2009 עם השיר "Fairytale" כאשר ניגן על כינור ושר על בימת התחרות. הוא ניסה את מזלו כיוצר שכתב שני שירים שהתמודדו בקדמי אירוויזיון ב- 2015 ("Still Here" שביצע פרנקלין סלייה במלטה ו- "Accent" שביצעה להקת Milki בבלרוס). הזמר הופיע על בימת אירוויזיון 2016 במופע הביניים כחלק מהשיר "Love, Love, Peace, Peace". ב- 2018 חזק להתמודד בתחרות האירוויזיון עם השיר "That's How You Write a Song" – הפעם הוא סיים במקום ה- 15 בגמר האירוויזיון.

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

תגובות