האם אנדורה תחזור בכל זאת לבימת האירוויזיון? הזמרת סוזן גאורגי טוענת שהיא גייסה את הכסף הדרוש להשתתפותה של אנדורה באירוויזיון 2021. "אני רוצה להחזיר את אנדורה לאירוויזיון!"

[fblike][addtoany]

 

11 שנים עברו מאז ההשתתפות האחרונה של אנדורה באירוויזיון. לאחר 6 שנים בהם לא הצליחה הנסיכות הקטנה להגיע לגמר, הוחלט לאחר אירוויזיון 2009 שלא להמשיך את ההשתתפות. סוזן גאורגי (Susanne Georgi) הייתה הנציגה האחרונה של אנדורה באירוויזיון – אך האם היא זו שדוחפת לחזרתה של המדינה לתחרות?
סוזן גאורגי היא זמרת ממוצא דני שעברה להתגורר באנדורה ב- 1995, ולדבריה – יש תקווה לחזרתה של אנדורה לאירוויזיון. הזמרת דיווחה השבוע כי גייסה את הכסף הדרוש להשתתפותה של אנדורה באירוויזיון הבא. בימים אלה היא נפגשת עם גורמים שונים כדי לשכנעם שאנדורה צריכה להתמודד באירוויזיון. המדינה הקטנה סירבה לחזור עד כה לתחרות בשל העלויות הגבוהות שרשת הטלוויזיה המקומית לא יכלה לעמוד בהם.

לדבריה, רצונה לראות את אנדורה משתתפת בתחרות השירים הגדולה אינה נובעת מהרצון לזכות בתחרות, אלה כדי לקדם ולהציג את המדינה הקטנה לעולם: "הניצחון הוא להשתתף באירוויזיון! ואני לא עושה את זה כדי שאוכל לשיר בעצמי! אני לא רוצה לשיר! זה עיניין של פטריוטיות – אני רוצה להחזיר את אנדורה לאירוויזיון!" כך אמרה הזמרת לאתר Eurovisión y esas movidas.
ברשת הטלוויזיה של אנדורה סירבו בשלב זה להגיב לידיעה. למרות זאת, רק השבוע הודיעה רשת הטלוויזיה של אנדורה לאתר Eurofestivales שהיא אינה מתכוונת להשתתף באירוויזיון הבא. עוד הדגישו שההחלטה אינם בידם אלא בידי ממשלת אנדורה.

[fblike][addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!