בנות להקת The Mamas, נציגות שוודיה לאירוויזיון 2020, מתלבטות לגבי השתתפות בקדם אירוויזיון השוודי לקראת אירוויזיון 2021. במידה ויימצא לבנות שיר טוב הן עשויות להתמודד בשנה הבאה.

[fblike][addtoany]

בנות הלהקה השוודית לאירוויזיון 2020, The Mamas, לא בטוחות שישתתפו ב- Melodifestivaln (קדם האירוויזיון השוודי) בשנה הבאה. במידה ורשת הטלוויזיה השוודית (SVT) היתה מציעה להם להתמודד ישירות באירוויזיון הבא הן כמובן היו מסכימות – אך זה לא קרה. הבנות מסבירות שהן יחזרו לבימת המלודיפסטיבלן רק עם יהיה להם "להיט מפלצתי" שיהיה השיר הנכון עבורן.
הבנות עובדות וכותבות שירים נוספים כדי לשמר את פעילות הלהקה שהוקמה עבור אירוויזיון 2019, אז הן שימשו כזמרות הליווי של הזמר ג'ון לונדביק (John Lundvik). ביום שישי שחררו הבנות שיר חדש בשם "Let It Be".
לאחר ביטול אירוויזיון 2020 הודיעו בשוודיה כי לא יוותרו על קדם האירוויזיון המסורתי בשנת 2021, כמו מדינות נוספות: דנמרק, אסטוניה, פינלנד, ליטא ונורווגיה. הלהקה השוודית, The Mamas, תוכל להשתתף בקדם אירוויזיון ולהתמודד מול 27 שירים נוספים.

לעומת זאת, 18 מדינות אחרות כבר הודיעו כי ימשיכו את שיתוף הפעולה עם הזמרים שנבחרו לאירוויזיון 2020 גם באירוויזיון הבא. בין המדינות האלה ניתן למצוא, כמובן, גם את ישראל שבחרה לשלוח את עדן אלנה.

זו תהיה ההשתתפות ה- 60 של שוודיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנים: 1974, 1984, 1991, 1999, 2012 ו- 2015. הזכייה השוודית האחרונה התרחשה בשנת 2015 עם השיר "Heroes" בביצוע של מונס זלמרלוב (Måns Zelmerlöw).

.

[fblike][addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!