משדר בחירת שיר האירוויזיון האהוב ביותר בכל הזמנים, Isrovision, ייערך ביום ראשון (17 במאי) בשעה 21:00. נצלו את ההזדמנות האחרונה להצביע ולהשפיע על התוצאות!

[addtoany]

 

ביום ראשון הקרוב, 17 במאי בשעה 21:00, יחל משדר הגמר של ה- Isrovision – משדר בחירת שיר האירוויזיון הישראלי האהוב ביותר בכל הזמנים. בסופו ייקבעו נקודות השיפוט מהארץ והעולם, בנוסף לצופים בבית, מהו שיר האירוויזיון הישראלי האהוב ביותר.

את המשדר, שישודר אצלנו באתר ובפלטפורמות נוספות הרשומות בהמשך, יזמו והפיקו משה מחלב וערן פולצ'ק בשיתוף Dj טל מור, מקהילת ה- Potluck, קהילה שמעודדת אנשים למפגשים חברתיים ומעצימה את האנשים שנמצאים בה. ליוזמה הצטרפו כל מועדוני החובבים וקבוצות הפייסבוק המובילות של חובבי האירוויזיון הישראליים, ביניהן : OGAE Israel, קבוצת אירוויזיון iL וקבוצת ESC Israel, כמו גם וואלה גאווה ועוד.
ניתן להצביע לשירים האהובים עליכם בגמר, עד ליום שישי, ה- 15.5 בחצות באתר ההצבעה – לחצו כאן! שם תוכלו גם להאזין לכל השירים שעלו לגמר.

ביום ראשון האחרון, 10 במאי, נערך משדר חצי הגמר, שבו צפו אלפים בזום ובפייסבוק מישראל ומכל רחבי העולם. במשדר צומצמו 42 השירים שייצגו את ישראל באירוויזיון במרוצת השנים ל- 26 שירים בלבד שזכו למקום בגמר. על קולות הקהל בבית התמודדו 37 שירים, ו- 21 מתוכם עלו לגמר,  אליהם הצטרפו חמשת השירים שעלו אוטומטית לגמר, ארבעת המנצחים של ישראל: "אבניבי", "הללויה", "דיווה", "טוי" וכמובן השיר שהיה אמור לייצג את ישראל ב- 2020 – "Feker Libi".

בגזרת ההפתעות במשדר חצי הגמר ניתן היה למנות את מורן מזור עם "רק בשבילו" ומיי פיינגולד עם "Same Heart" שבאירוויזיון עצמו לא צלחו את שלב חצי הגמר אך בהצבעה הנוכחית קיבלו את אהבת הקהל והצליחו לעלות לגמר. בעוד שאחרים לא הצליחו לעשות זאת, בין השאר, זמרים אהובים כשרית חדד עם "נדליק ביחד נר", דנה אינטרנשיונל עם "Ding Dong" ואפילו שלמה ארצי עם "את ואני" נשאר בחוץ. שירים אחרים שהצליחו לעלות לגמר האירוויזיון, כדוגמת אימרי זיו עם " I Feel Alive" וחובי סטאר עם "Made Of Stars" פספסו את גמר ה- Isrovision בהצבעות בודדות.
עוד נקודה מעניינת שניתן לשים לב אליה מהתוצאות היא, שלמרות שיש הטוענים שלקהל יש זיכרון קצר והוא אוהב שירים עכשוויים, מרבית השירים שייצגו את ישראל בשנות האלפיים, 20 השנים האחרונות, דווקא לא עלו כלל לגמר, בעוד שלשירים משנות ה 70', 80', 90' ישנה נציגות מכובדת מאוד בגמר.

את משדר הגמר החגיגי והסופר מושקע ינחו: עידו טל מור, משה מחלב, ערן פולצ'ק וטל מור. בנוסף ישתתפו במשדר: אילנית, ריקי בן ארי, יזהר כהן, אבי טולדנו, דורון מדלי, נעם חורב, טלולה בונט, היורופאלש, מועדוני חובבים מכל אירופה ועוד…
בסוף המשדר, עם היוודע התוצאות והשיר הזוכה, Dj טל מור, הולך להרים מסיבת אירוויזיון מרימה בטירוף.

קישור לזום של משדר הגמר: https://zoom.us/j/92820274157
אם עוד לא ראיתם את משדר חצי הגמר, אתם יכולים לצפות בו בעמוד הפייסבוק של ה- Potluck Academy – לחצו כאן!
וכמובן, אתם יכולים לעשות Attending לאירוע הגמר בפייסבוק – לחצו כאן!

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

[addtoany]