"העזנו לחלום", הסדרה הדוקומנטרית אשר מתעדת את ההכנות לקראת אירוויזיון 2019, תשודר החל מהערב בשעה 22:15 בכאן 11. ניתן לצפות בפרק הראשון כבר כעת בתוכן הכתבה וברשתות החברתיות. 

[fblike][addtoany]

הפרק הראשון של הסדרה הדוקומנטרית "העזנו לחלום" ישודר הערב בכאן 11 בשעה 22:15. הסדרה, בת שלושה פרקים, עוסקת ברגעי האושר, המתח, הקשיים והמאבקים עד להגשמת החלום – הפקת האירוויזיון המוצלח ביותר בעשור האחרון. הסדרה בוימה על ידי היוצרת אורנה בן דור.
הפרק הראשון מלווה את ההחלטה להביא את האירוויזיון לישראל לאחר זכייתה של נטע ברזילי באירוויזיון 2018. קרקורי הניצחון היוו יריית פתיחה למסע לאומי ארוך שייגמר רק שנה לאחר מכן בתל אביב. תאגיד השידור הישראלי מקבל על עצמו להפיק את התחרות בהתאם לתקנון איגוד השידור האירופי. אך מי ישלם על החלומות האלה? הממשלה מסרבת לשתף פעולה, המשרדים השונים מערימים קשיים והרחוב מתחיל לבעבע ותובע את קיום האירוויזיון בישראל.

לצפייה בפרק הראשון:
הסדרה מלווה בצורה מופלאה את מפיקי האירוויזיון, מנחי התחרות והאוהדים הרבים של התחרות שהעזו לחלום ולבסוף אף הגשימו את חלומם. אירוויזיון 2019 התקיים בישראל.

הפרק השני ישודר (נכון לרגע זה) ביום רביעי, ולא ביום שלישי כפי שפורסם תחילה, בשעה 22:15.

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

[fblike][addtoany]