לצפייה: סדרה דוקומנטרית על המסע של אולריקה, נציגת נורווגיה לאירוויזיון 2020, מרגעי זכייתה בקדם אירוויזיון ועד לקבלת הידיעה על ביטול תחרות האירוויזיון.


 

הזמרת אולריקה (Ulrikke) פרסמה בדף היוטיוב שלה את הפרק הראשון של הסדרה הדוקומנטרית “Veien til Rotterdam” ("המסע לרוטרדם"). הסדרה תוכננה לתעד את הזמרת מרגע זכייתה בקדם אירוויזיון הנורווגי ועד הופעתה באירוויזיון ברוטרדם השבוע. לצערנו, הזמרת לא זכתה לעמוד על הבמה הגדולה בעולם בשל ביטול התחרות.
הסדרה מתחילה בגמר ה- Melodi Grand Prix, הקדם אירוויזיון הנורווגי, שם קרסה המערכת הטלפונית בזמן ההצבעה למתמודדים בסיבוב הראשון. בעקבות זאת, את תוצאות הסיבוב הראשון קבעה צוות של 30 שופטים. בהמשך הסדרה מלווה את הזמרת בשלבי ההצבעה המותחים של וכמובן ברגעי זכייתה בקדם אירוויזיון הנורווגי. בהמשך היא נוסעת לקדם את שירה "Attention" ברומניה ובגרמניה, פוגשת מעריצים ואוהדי אירוויזיון ולבסוף – חלומה מתנפץ לריסיסים כאשר היא מגלה שהאירוויזיון בוטל בשל משבר הקורונה.

הפרק הראשון:

את יתר הפרקים ניתן למצוא בקישור הבא.
רשת הטלוויזיה הנורווגית, NRK, החליטה לקיים בשנה הבאה את תחרות הקדם אירוויזיון המסורתית ולכן היא הציעה לזמרת אולריקה להשתתף אוטומטית בגמר ה- MGP. נכון לרגע זה, דחתה הזמרת את ההצעה ולכן לא תתמודד באירוויזיון 2021.

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!