הסרט "אירוויזיון", אשר נכתב והופק על ידי השחקן והיוצר האמריקאי וויל פארל, אמור היה לצאת החודש בשירותי נטפליקס אך מגיפת הקורונה המתפשטת שינתה את התוכניות. יציאת הסרט נדחתה למועד אחר.הסרט "אירוויזיון", בכיכובם של השחקנים רייצ'ל מקאדמס, פירס ברוסנן, וויל פארל, דן סטיבנס ודמי לובאטו, תוכנן לצאת החודש במקביל לתחרות האירוויזיון שתוכננה להתקיים ב- 16 במאי. הסרט צולם באיסלנד, בריטניה ובישראל, כאשר חלקים בסרט צולמו דקות לפני שידור אירוויזיון 2019 באולם האקספו בתל אביב. עללת הסרט עוסקת בצמד זמרים איסלנדי שקיבל הזדמנות לייצג את מדינתו באירוויזיון.
השחקנית רייצ'ל מקאדמס סיפרה שהצילומים באיסלנד לא היו קלים: "צילמנו באיסלנד באתרים רגע לפני שהחלה בהם פעילות וולקנית. מאוחר יותר התפרצה הקורונה". למזלנו, סיימנו לצלם את כל הסצנות בזמן ולא היו לנו בעיות".

מועד חדש ליציאת הסרט עדיין לא נקבע. יתכן שיציאת הסרט תדחה לשנה למאי 2021, כך שהסרט יצא בסמוך לתחרות כדי לשמור על "רלוונטיות".
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!