בלאס קנטו (Blas Cantó), נציג ספרד לאירוויזיון 2021, מספר בראיון על התכנונים שלו לקראת האירוויזיון הבא, על ההכנות לקראת התכנית Europe Shine A Light ועל התמיכה בעקבות התקף החרדה.

[addtoany]

 

לזמר הספרדי, בלאס קנטו (Blas Cantó), יש שנה שלמה להתכונן לקראת אירוויזיון 2021, אך כבר כעת הוא בטוח שהוא לא יחזור על הנוסחה של השיר "Universo", השיר שאמור היה להתמודד באירוויזיון השנה: "זה חייב להיות משהו שונה, פרק חדש", אומר הזמר.
"אני חושב שחייבים להגיע לתחרות עם משהו חדש, משהו שונה לחלוטין", אומר הזמר בראיון לרשת הטלוויזיה הספרדית – RTVE. "אולי מבחינה הפקתית הסאונד יישאר דומה, כמו הסאונד של הגיטרות והסאמפלים", אבל הזמר רוצה להמשיך להתפתח בקריירה שלו ולכן הוא רוצה לקחת צעד אחד קדימה את השיר הבא שלו לאירוויזיון. יחד עם זאת הוא מבהיר: "אל תצפו ממני לרקוד, כי אני לא יודע לרקוד!", מודה הזמר.

בלאס קנטו מבהיר: "אני רוצה להגיע לאירוויזיון עם אותו צוות ועם אותן זמרות ליווי. השילוב שלנו יחד היה מדהים. נצטרך לוודא שהשיר החדש יוכל לשלב אותן".
אירוויזיון 2020 – Europe Shine A Light

הזמר מספר שהוא צילם "מספר קטעים קצרים" לתכנית שתשודר בכל אירופה ב- 16 במאי – "Europe Shine A Light". הוא כבר הקליט את חלקו בשיר "Love Shine A Light" שישמש כשיר משותף לכל זמרי אירוויזיון 2020.

לבלאס קנטו יש דברים טובים לומר על יריביו לתחרות: "יש כמה זמרים שאני עוקב אחריהם עכשיו בסופטיפיי או שאנחנו מדברים ברשת. מבחינה מוסיקלית אני אוהב את The Mamas השוודים. ויקטוריה (מבולגריה) כתבה לי והייתה מאוד אדיבה אליי".
"מקבל תמיכה ואהבה"

בעקבות החשיפה של בלאס קנטו בשבוע שעבר על כך שהוא סובל מחרדה קשה, קיבל הזמר תמיכה גדולה. "אני מקבל אלפי הודעות של תמיכה ואהבה, ואני לא מגזים כשאני אומר אלפים. אני אסיר תודה. אני מקבל הרבה הודעות אוהבות מאוהדי האירוויזיון. שוחחתי עם כמה מהם והם נתנו לי כמה עצות. גם זמרי אירוויזיון מהעבר כתבו לי, כמו סוראיה (Soraya), רות לורנזו (Ruth Lorenzo), מיקי נונייז (Miki Núñez) ואדורנה (Edurne)… קיבלתי הרבה תמיכה". עוד מספר הזמר שפסטורה סולר (Pastora Soler), עימה הקליט לאחרונה דואט, היא זו שהמליצה לו להשתתף באירוויזיון.

זו תהיה ההשתתפות ה- 60 של ספרד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 1968 ו- 1968. אמאיה ואלפרד (Amaia & Alfred), נציגי ספרד באירוויזיון 2018, נבחרו במתכונת זהה, אך הגיעו בשנה שעברה רק אל המקום ה- 23.

[addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת: חוגגים בקרוב אירוע? מחפשים צלם? צלם מגנטים זה LaVie Photography!