מועדון חובבי האירוויזיון הרשמי, OGAE, עורך גם השנה את סקר האירוויזיון הגדול והפעם הוא מזמין גם אוהדים שלא חברים במועדון להצטרף לחגיגה. הצביעו והשפיעו!

[addtoany]

מועדון OGAE, המועדון הרשמי והגדול ביותר לחובבי אירוויזיון בעולם, עורך מידי שנה תחרות בין השירים המתמודדים באירוויזיון ומכריז על הזוכה המועדף והמוערך על ידי החובבים לאותה שנה. מאז 2018, אז זכתה נטע ברזילי במקום הראשון, החליט המועדון העולמי למסד את התחרות בצורה פורמלית יותר ולכן העניק פרס לאמן הזוכה. נטע הגיעה ליורוקפה בליסבון לקבלת הפרס, וגם מחמוד (Mahmood) האיטלקי – שזכה בהצבעה בשנה שעברה הגיע ליורוקפה באומן 17 בתל אביב כדי לקבל את הפרס שהוענק לו.
בעקבות ביטול תחרות אירוויזיון 2020, החליטו במועדון חובבי האירוויזיון להרים את הכפפה ולערוך כמידי שנה את סקר האירוויזיון הגדול בו מצביעים חובבי האירוויזיון לשיר המועדף עליהם. גם השנה יערכו במועדון את ההצבעה השנתית כאשר השנה תתחלק ההצבעה בין צוות שופטים, שבו יקחו חלק חברי מועדוני ה- OGAE ברחבי העולם, והצבעת צופים שבהם ישתתפו כל יותר אוהדי האירוויזיון שאינם חברי המועדון. החלוקה תתבצע כמו באירוויזיון – 50%-50%.

אם אתם חובבי אירוויזיון ורוצים להשפיע על הליך הבחירה של השיר המועדף של השנה יש להיכנס לכתובת שלהלן: https://bit.ly/3atNDV1 ולהירשם! שימו לב, הליך ההרשמה מסתיים בעוד 10 ימים (ב- 3 במאי). לאחר ההצבעה תקבלו למייל קישור להצבעה בו תוכלו להצביע ולהשפיע.
הצטרפו ל- OGAE ישראל!

הסניף הישראלי של OGAE ישראל בפתח בשנת 1986 ועורך מפגשים במהלך השנה שאופיים העצמה והגדלה של האהבה לתחרות האירווזיון בישראל. ביניהם ניתן לראות אירועים כדוגמת מסיבות, ערבי קריוקי, תחרות אלטרנטיביות שהן חלק מרשת המועדונים בעולם (כדוגמאת תחרות SECOND CHANCE, שבה כל מדינה שנערך בה קדם אירוויזיון באותה שנה שולחת שיר מתוך השירים שלא נבחרו לייצג את אותה המדינה, ומאפשרת להם להתחרות אחד בשני מול שירים של מדינות אחרות ולאפשר סוג של "אפשרות שניה" לזכות, כל המועדונים מצביעים ונבחר שיר זוכה בתום התהליך – ממש כמו באירוויזיון עצמו). בנוסף, לפני האירוויזיון מתקיים האירוע השנתי, בו מארח המועדון את הנציג הישראלי של אותה שנה ומברך אותו בהצלחה לקראת התחרות הקרבה.

אם אתם עדיין לא חברי מועדון ותרצו להצטרף, ב- OGAE פותחים ממש בקרוב את הרישום לשנת הפעילות 2021 – ניתן לפנות אליהם במייל [email protected] או באמצעות האתר www.ogae.co.il.

מומלץ עבורך:

רוצים לזכות בחבילת פרסי אירוויזיון 2020 במתנה?
הדיסק הרשמי מחכה לכם – לחצו כאן!

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

[addtoany]