אירוויזיון 2021 צפוי להתקיים ב- Ahoy Arena שברוטרדם, ככל הנראה ב- 11, 13 ו- 15 במאי. הערב אישרה מועצת העיר רוטרדם את התקציב הדרוש לקיום התחרות הבאה בעיר.

[addtoany]

 

הערב אישרה מועצת העיר של רוטרדם להוסיף 6.7 מיליון יורו לתקציב אירוויזיון 2021. בכך מאשרת רוטרדם את קיום האירוויזיון בתוך ה- Ahoy Arena שבשטחי העיר. בנוסף, מסמנים גורמים בהולנד כי מועדי התחרות הבאה יהיו ככל הנראה ב- 11, 13 ו- 15 במאי.
אישור התקציב הנוסף מגיע לאחר שהסכום של כ- 6.7 מיליון יורו ירד לטימיון בשל ההכנות הרבות לקראת אירוויזיון 2020 שבוטל בשל התפשטות מגיפת הקורונה. חברות הביטוח מסרבות לכשות את הסכום שאבד ולכן מועצת העיר ניאלצה לאשר את הסכום הנ"ל בנוסף לתקציב של כ- 15 מיליון יורו שאושר בעבר.

איגוד השידור האירופי ורשתות הטלוויזיה בהולנד הסכימו כי העיר אשר צריכה לארח את האירוויזיון הבא צריכה להיות רוטרדם. יחד עם זאת, המפלגה הסוציאליסטית ברוטרדם שמחזיקה בשני מושבים (מתוך 45) במועצת העיר התנגדה לתוספת התקציב. לדבריה עדיף להשקיע את הכסף הרב בתושביה העניים של העיר או בתעשיית התרבות הקורסת בשל התפשטות המגיפה ברוטרדם.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

[addtoany]