עדן אלנה, נציגת ישראל לאירוויזיון 2021, מעולם לא הייתה כל כך עסוקה. הזמרת הצעירה השתתפה בטקס יום השואה, תשתתף במשדר המרכזי בערב יום העצמאות ומשיקה קמפיין חדש ל"אסם" יחד עם התינוק של במבה.

[addtoany]

 

עדן אלנה, נציגת ישראל לאירוויזיון 2021, לא נחה לרגע ואנחנו שמחים בשבילה! רק לפני יומיים השתתפה הזמרת הכשרונית בתכנית "בכל זאת אינני נפרד" לכבוד ערב יום השואה, שם ביצעה הזמרת בצורה מצמררת את השיר "לכל איש יש שם".

כעת ניתן לחשוף שהזמרת תשתתף גם במשדר המרכזי לערב יום העצמאות ה- 72 לישראל – "חוגגים עצמאות", שישודר בכאן 11. עדן אלנה תבצע את השיר "אין לי ארץ אחרת" בדואט יחד עם גלי עטרי – זוכת אירוויזיון 1979 אשר ביצעה את השיר במקור.

רוצים לזכות בחבילת פרסי אירוויזיון 2020 במתנה?
הדיסק הרשמי מחכה לכם – לחצו כאן!
עדן אלנה בפרסומת לבמבה. אסם. צילום: גבע טלמור, צילום מסך

בנוסף, בימים אלה משיקה עדן אלנה קמפיין חדש בשם "חיבוק מרחוק" לקבוצת חברות המזון "אסם", בו תציג הזמרת יחד עם התינוק של במבה כיצד ניתן להתחבק מרחוק בימי קורונה. השניים ירקדו יחד לצלילי השיר "אין אין אין כמו במבה" ויציגו יחדיו כיצד ניתן לשמור על קשר חם ואוהב גם מרחוק.

נזכיר שלא מדובר במקפיין ראשון של הזמרת. בדיוק לפני חודשיים השיקה הזמרת קמפיין למותג המשקפיים "Carolina Lemke" ("קרולינה למקה") יחד עם בר רפאלי ואסי עזר. שם שימשה הזמרת על תקן זמרת החתונות בחתונתם של עזר ורפאלי.
כידוע, עדן נבחרה לייצג את ישראל באירוויזיון 2020 לאחר שזכתה בתכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020". עם ביטול האירוויזיון בשל התפשטות מגיפת הקורונה, הוחלט בתאגיד השידור הישראלי להמשיך את שיתוף הפעולה עם הזמרת שתייצג את ישראל גם באירוויזיון הבא.

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

[addtoany]