הזמרת האמריקאית, קלי קלרקסון, שחררה שיר חדש בדואט עם מספר זמרים שונים בעולם. בין הזמרים ניתן למצוא את מאיה בוסקילה שכמעט ייצגה את ישראל באירוויזיון, ועם הזמר הספרדי בלאס קנטו שייצג את ספרד באירוויזיון הבא.


 

השבוע שחררה הזמרת האמריקאית, קלי קלרקסון (Kelly Clarkson), שיר חדש בשם "I Dare You" שכולל מספר גרסאות בשפות שונות, בדואט עם זמרים שונים בעולם. בין הגרסאות ניתן למצוא את הגרסה העברית שמבוצעת יחד עם הזמרת מאיה בוסקילה, שהתמודדה ב"כוכב הבא לאירוויזיון 2019" ושמה עלה מספר פעמים בועדות השונות לייצוג ישראל באירוויזיון. הגרסה העברית נקראת "בוא נראה".
את הגרסה הישראלית כתב היוצר נועם חורב שכתב גם את מילות השיר "מילים" שביצע הראל סקעת באירוויזיון 2010. השיר הוקלט בשבועות האחרונים, כאשר הבנות העבירו אחת לשנייה סקיצות ותיקונים ועבדו על הגייה נכונה של המילים בעברית.

לאחר שחרור השיר כתבה בוסקילה למעריציה: "אז סוף סוף, כמו לידה, השיר יצא היום. אם להיות כנה, שנים שלא התרגשתי כך, גם מהתגובות החמות והמפרגנות ומכל מה שקורה בשעות האחרונות. לפעמים חלומות מתגשמים בזמנים הכי הזויים. מקווה שתהנו מהשיר הזה שכל כך מתאים לתקופה הזאת. שיר שאומר רק דבר אחד.. 'בוא נראה אותך אוהב', את האחר, השונה, בלי לשפוט, בלי שנאת חינם. פשוט לאהוב".

רוצים לזכות בחבילת פרסי אירוויזיון 2020 במתנה?
הדיסק הרשמי מחכה לכם – לחצו כאן!
בלאס קנטו בגרסה הספרדית

את הגרסה הספרדית לשיר, מבצעת קלי קלארקסון יחד הזמר בלאס קנטו (Blas Cantó) שנבחר לייצג את ספרד באירוויזיון 2020 עם השיר "Universo". הזמר אמנם לא יזכה לעמוד במאי על הבמה בשל ביטול התחרות, אך הזמר יזכה לייצג את ספרד באירוויזיון גם בשנה הבאה. הגרסה הספרדית נקראת "Te Reto A Amar".


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת: חוגגים בקרוב אירוע? מחפשים צלם? צילום אירועים בצפון זה LaVie Photography!