פולי גנובה (Poli Genova) חושפת שהשיר המלטזי "All Of My Love" כמעט ייצג את בולגריה באירוויזיון 2016. עוד מספרת הזמרת שהייתה שותפה בכתיבת מילות הפזמון.

[addtoany]

 

פולי גנובה (Poli Genova), כוכבת האירוויזיון מבולגריה, חשפה מידע חדש לגבי השיר "All Of My Love" אותו הייתה אמורה לבצע באירוויזיון 2020 הזמרת דסטיני (Destiny) ממלטה. במהלך שיחה עם כוכבת אירוויזיון אחרת, קריסטה סיגפרידס (Krista Siegfrids), שנערכה בלייב צ'אט באינסטגרם, סיפרה הזמרת הבולגריה: "מאחורי השיר יש סיפור גדול. אני קשורה אליו".
עוד הוסיפה הזמרת: "הפזמון של השיר הוא למעשה האופציה השנייה שהייתה לי לאירוויזיון 2016, אבל הבתים של השיר היו אז שונים. אני למעשה כתבתי חלק מהמילים, אבל אני חושבת שהכותבים האחרים שכחו את זה!".

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Poli Genova (@poli.genova) on

פולי תומכת בדסטיני

יחד עם זאת, פולי לא חסכה בתמיכה בזמרת הצעירה שלא זכתה לעמוד על בימת האירוויזיון. "ברכות לזמרת המקסימה דסטיני צ'וקוניירה, שלמעשה זכתה בבלוגריה ב- 2015 באירוויזיון הילדים (Junior Eurovision) שאני הנחתי כאן. היא בחורה מקסימה ואני מקווה שהשיר יזכה להצלחה למרות שהוא כבר לא יבוצע באירוויזיון".
גלגוליו של שיר

מתברר שהשיר "All Of My Love" עבר מספר גלגולים עד שפורסם בגרסה הסופית על ידי דסטיני. אתר Wiwibloogs דיווח שהזמרת השוויצרית-קרואטית, ברנרדה ברונוביץ' (Bernarda Brunovic), שהייתה שותפה בכתיבת השיר, הוגש לקדם אירוויזיון הקרואטי (DORA 2020) בביצוע שלה אך לא הצליח להיכנס לתחרות.

השיר נכתב על ידי בוריסלב מילאנוב (Borislav Milanov), חואקים פרסון (Joacim Persson), סיזר סמפסון (Cesár Sampson), סבסטיאן ארמן (Sebastian Arman), דאג לונדברג (Dag Lundberg) וברנרדה ברונוביץ'.

כאשר במלטה החלו בחיפושים אחר שיר ראוי לזמרת הצעירה, דסטיני צ'וקוניירה, השיר נשלח למלטה, נבחר על ידי רשת הטלוויזיה המלטזית (TVM) ועבר מספר שינויים קלים כדי להתאימו לזמרת. לצערם הרב של הכותבים, למרות הדרך הארוכה שהשיר עשה, הוא לא יזכה להתבצע על בימת האירוויזיון.
השיר המלטזי דורג בטבלאות ההימורים של אירוויזיון 2020 במקום ה- 8, למרות זאת, במלטה לא החליטו בשלב זה כיצד ייבחרו את נציגם לאירוויזיון 2021 למרות שדסטיני מקווה להגשים את החלום ולהתמודד גם באירוויזיון.

 

[addtoany]

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!