האזינו: הזמר הצרפתי, טום לב (Tom Leeb), שחרר היום גרסה חדשה לשיר "Mon Alliée (The Best In Me)" כפי שהייתה אמורה להתבצע על בימת האירוויזיון. מדובר בגרסה שברובה מבוצעת בשפה הצרפתית.

[addtoany]

 

הזמר הצרפתי, טום לב (Tom Leeb), שחרר היום את הגרסה החדשה לשיר "Mon Alliée (The Best In Me)" כפי שהייתה אמורה להתבצע על בימת אירוויזיון 2020. מדובר בגרסה שעברה חדשה, יותר אקוסטית ופחות דרמטית, שרובה מכעת בוצעת בשפה הצרפתית, פרט לפיזמון האחרון שמבוצע בשפה האנגלית.
נראה שהביקורת שהושמעה כלפיי השיר לאחר בחירתו השפיע על הזמר ועל רשת הטלוויזיה הצרפתית. שר התרבות הצרפתי פראנק ריסטר (Franck Riester) לא היה נלהב מהבחירה בשיר בעיקר בשל הפזמון שבוצע בשפה האנגלית. "זה נכון שהפזמון באנגלית שבר את אזניי. אבל זה החלטה בלעדית של רשת הטלוויזיה הצרפתית בניסיון להגיע למקום גבוה", אמר שר התרבות הצרפתי. צרפת ידוע כמדינה מאוד שמרנית בכל הקשור לשפתם גם בתחרות האירוויזיון ולכן נראה שהחליטו לחזק את השפה הצרפתית בגרסה החדשה ולהמעיט בשפה האנגלית.
"אני יודע שתחרות אירוויזיון 2020 לצערי בוטלה, אבל השיר הזה מגיע לכם בכל מקרה. תודה רבה על התמיכה!" כתב הזמר טום לב עם פרסום השיר. בשלב זה לא ברור האם הזמר ייצג את צרפת גם באירוויזיון הבא או שמא רשת הטלוויזיה הצרפתית תחליט לבחור בזמר אחר.

זו תהיה ההשתתפות ה- 64 של צרפת באירוויזיון אשר השתתפה בכל האירוויזיונים מאז 1956, פרט לשנים 1974 ו- 1982. צרפת זכתה 5 פעמים במקום הראשון, אך הזכייה האחרונה של המדינה הייתה בשנת 1977.

[addtoany]

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים צלמי מגנטים? צוות צילום מוכשר ואדיב! רק ב- LaVie Photography!