איגוד השידור האירופי הכריז על הפקת משדר חגיגי שייקרא "Eurovision: Europe Shine A Light". המשדר ישודר ב- 16 במאי ויחליף את שידור גמר אירוויזיון 2020 שתוכנן לערב זה. כל נציגי אירוויזיון 2020, וביניהם עדן אלנה, צפויים לקחת בו חלק.

[fblike][addtoany]

 

איגוד השידור האירופי הודיע היום על הפקת משדר מיוחד, שיכלול את כל נציגי אירוויזיון 2020, אשר ייערך ב- 16 במאי ויימשך כשעתיים. המשדר יחליף את שידור גמר האירוויזיון שתוכנן לערב זה.
מדובר במשדר חגיגי ולא תחרותי שייקרא "Eurovision: Euope Shine A Light", בו ישתתפו כל 41 נציגי אירוויזיון 2020 ובהם נציגת ישראל – עדן אלנה, שיציגו מביתם את השירים שלהם וכן ישירו יחד להיט אירוויזיון מהעבר. במשדר צפויים לקחת חלק גם משתתפי אירוויזיון משנים עברו שיבצעו שירים שונים מתוך היסטוריית התחרות שיעסקו בללכד את תושבי אירופה במשבר הקשה שפקד אותה בעקבות מגיפת הקורונה.

את המשדר יינחו אדסיליה רומבליי (Edsilia Rombley), שאנטל יאנזן (Chantal Janzen) ויאן סמית (Jan Smit) שהיו אמורים להנחות את אירוויזיון 2020.
"כאב לנו להודיע על כך שלא תיהיה השנה תחרות אירוויזיון, אבל אנחנו מקווים לאחד את כל אירופה במשדר החלופי, שיהיה הראשון מסוגו בעולם" אמר מפקח האירוויזיון הפורש יון אולה סאנד (Jon Ola Sand). "אנחנו קוראים לכל המדינות שתכננו להשתתף באירוויזיון, ולכל המדינות שתכננו לשדר את התחרות ברחבי העולם, להצטרף אלינו בשידור המופע הזה, להדגיש את רוח האחדות ולהראות שכל אירופה ביחד".

משדר זה מצטרף ליוזמה אחרת של איגוד השידור האירופי שצפויה לארח מופעים של מתמודדי אירוויזיון מן העבר שישודרו בלייב ביוטיוב הרשמי של האירוויזיון. היוזמה נקראת Eurovision Home Concerts וההופעה הראשונה תחל כבר ביום שישי הקרוב, ב- 3 באפריל. הזמר הראשון יהיה ראיין או'שונסי (Ryan O'Shaugnessy) אשר יצג את אירלנד באירוויזיון 2018. עוד צפויים לקחת חלק ביוזמה הם סלבקו שייצג את מוטנגרו באירוויזיון 2017, להקת Rasmussen שייצגה את דנמרק באירוויזיון 2018, תמרה טודבסקה שייצג את מקדוניה הצפונית באירוויזיון 2019, ועוד…

רוצים לזכות בחבילת פרסים מתנה? הכנסו לוידאו!

פרסומת:

מחפשים צלמי מגנטים לאירועים בחיפה? – צוות הצילום הטוב ביותר בצפון – "LaVie Photography"

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

[fblike][addtoany]