בסן מרינו פנו לאיגוד השידור האירופי כדי לשקול מחדש את ביטול תחרות האירוויזיון. שם מבקשים לדחות את התחרות לחודשי הסתיו ולא לבטלה לחלוטין.

[addtoany]

 

רשת הטלוויזיה של סן מרינו (SMRTV) פנתה לאיגוד השידור האירופי (EBU) כדי שזו תשקול מחדש את ביטול תחרות אירוויזיון 2020. בסן מרינו מבקשים מה- EBU לבחון את דחיית התחרות לחודשי הסתיו. עוד צויין כי אל סן מרינו הצטרפו מדינות נוספות בבקשה:
 

"דחיית התחרות תיהיה פיתרון מצויין לרבים מאיתנו, כך כתבו לאיגוד השידור האירופי. הוספנו מספר פתרונות נוספים. אנחנו מאמינים במוטו של רוטרדם 2020, "הפתח" ("Open Up"), ואנחנו לר אוצים שהתחרות "תסגר" ("Shutdown").

איגוד השידור האירופי החליט לבטל בשבוע שעבר את תחרות אירוויזיון 2020 בשל התפשטות מגיפת הקורונה בהולנד וביתר מדינות העולם. ההגבלות השונות שנקבעו על ידי ממשלות רבות ברחבי אירופה לא איפשרו את קיום התחרות בחודש מאי 2020.
בשלב זה נבדקת האפשרות לקיים את תחרות האירוויזיון הבאה במאי 2021 ברוטרדם. במקביל, 11 מדינות כבר הודיעו כי לא יאכזבו את נציגיהם וישלחו אותם לתחרות הבאה, ביניהן ישראל שהודיעה כי עדן אלנה תייצג את ישראל גם באירוויזיון 2021.

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

[addtoany]