הלהקה הרוסית, Little Big, מגיבה לביטול תחרות אירוויזיון 2020 בשל התפשטות הקורונה. "תנו ל- 'corUNOvirus' להמשיך!" עדיין לא ידוע האם הלהקה תוכל להתמודד באירוויזיון הבא. כתבתה של מאיה ברכה.

.


 

הלהקה הרוסית Little Big הייתה אמורה לייצג את רוסיה באירוויזיון 2020 עם השיר "Uno". עם פרסום הידיעה על ביטול אירוויזיון 2020 כתבו חברי הלהקה לעוקביהם באינסטגרם: "בטח שמעתם שאירוויזיון 2020 התבטל כתוצאה מהתפרצות הקורונה. אנחנו מסכימים שזו ההחלטה הנכונה היחידה בסיטואציה שכזו. מאז שהוכרזנו כנציגי רוסיה קיבלנו תמיכה גדולה מהמעריצים שלנו מסביב לכל העולם. אנחנו מודים לכל אחד ואחד מכם שהקשיב לשיר שלנו, צפה בקליפ והאמין בניצחון שלנו! תנו ל- "corUNOvirus" להמשיך למרות כל סכנה של נגיף אמיתי".Little Big נבחרו על ידי רשת הטלוויזיה של רוסיה (Channel One) בבחירה פנימית בתחילת חודש מרץ. הלהקה דורגה במקום החמישי בטבלאות ההימורים רגע לפני ביטול תחרות האירוויזיון. לא ברור בשלב זה האם הלקה תייצג את רוסיה באירוויזיון הבא.

הודעה חשובה:

אנחנו ב- EuroMix מנסים לספק לכם מידי יום את כל החדשות והידיעות הקשורות לאירוויזיון בעברית ובממשק נוח, בהתנדבות ואהבה רבה לתחרות. אנחנו מנסים כבר תקופה ארוכה להגיע ל- 1,000 מנויים בעמוד היוטיוב שלנו, בו אנחנו מפרסמים חדשות והודעות לגבי האירוויזיון. אנחנו ממש מבקשים, הכנסו לקישור הבא והרשמו כמנויים > https://bit.ly/38PS63W כך גם תקבלו התראות על כל החדשות וגם תעזרו לנו המון! תודה רבה 🙏🙏🙏.

זו תהיה ההשתתפות ה- 23 של רוסיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנת 2008 עם השיר "Believe" בביצוע של דימה בילאן (Dima Bilan).


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

תגובות