מנכ"ל רשת הטלוויזיה של סן מרינו מאוכזב מההחלטה לבטל את אירוויזיון 2020. נציגת סן מרינו, סנהיט (Senhit) מגיבה לידיעה על ביטול התחרות.

[addtoany]

 

מנכ"ל רשת הטלוויזיה של סן מרינו, SMRTV, אומר כי הוא מאמין שאירוויזיון 2020 צריך היה להידחות ולא להתבטל, זאת בתגובה לביטול תחרות האירוויזיון שהיתה אמורה להתקיים בעוד כחודשיים ברוטרדם שבהולנד.

"ההחלטה היא לא לקיים את אירוויזיון 2020, אבל כרשת טלוויזיה, ואני בטוח שאני לא היחיד, זה היה הרבה יותר הגיוני לא לבטל לחלוטין את האירוע, אלא לדחות אותו לחודשי הסתיו".
סנהיט מגיבה

את סאן מרינו הייתה אמורה לייצג הזמרת סנהיט (Senhit) עם השיר "Freaky!". עם הידיעה על ביטול אירוויזיון 2020 כתבה הזמרת למעריציה: "אני מצטערת מאוד. כפי שאתם יודעים, תחרות אירוויזיון 2020 בוטלה. בחירה כואבת אך בלתי נמנעת עבור בריאותנו. אך המוסיקה נשארת ובימים אלה היא היא יכולה לתת לנו את הכוח להמשיך. 'Freaky' הוא שיר שחוגג את החיים, החופש ואהבה בכל צורותיה. היום, יותר מתמיד, אנחנו צריכים לחוש קרובים זה לזה, לרקוד ולחייך. בכל מקרה, על תפסיקו לעשות זאת. מסיבה זאת, בימים הקרובים, אני אחלוק איתכם את הכוריאוגרפיה ל- 'Freaky' שהכנו יחד עם לוקה תומאסיני (Luca Tommassini)".
מתוך עמוד האינסטגרם:

 

View this post on Instagram

 

I am very sorry. As you know, the @eurovision 2020 has been cancelled. A painful but inevitable choice for our health. But the music stays and, nowadays, it can give us the strength to go on. #Freaky is a song to celebrate life, freedom, love in all its forms. Today, more than ever, we need to feel close to each other, to dance and to smile. Nevertheless, do not stop doing that. 🌈 For this reason, in the next few days, I will share with you the choreography of #Freaky that I made together with @lucatommassinireal "cause life goes by too quickly now not be freakin up". 😎 Sono molto dispiaciuta. Come sapete @eurovision 2020 è stato cancellato.Una scelta dolorosa, sicuramente, ma forse inevitabile, per il bene di tutti. Ma la musica rimane e, in periodi come questi, ci può dare la forza di andare avanti. #Freaky è una canzone che celebra la vita, la libertà, l'amore in tutte le sue forme. Oggi, più che mai, abbiamo bisogno di sentirci vicini, di ballare e di sorridere. Nonostante tutto, non smettiamo di farlo. 🌈 Proprio per questo motivo, nei prossimi giorni condividerò con voi la coreografia di #Freaky che ho preparato insieme a @lucatommassinireal “cause life goes by too quickly now not be freakin up". 😎

A post shared by Senhit (@senhitofficial) on

ומה בהמשך?

סנהיט נבחרה לייצג את סן מרינו באירוויזיון 2020 עם השיר "Freaky!" אך לא ברור האם הזמר תמשיך את שיתוף הפעולה עם רשת הטלוויזיה של סן מרינו ותייצגם באירוויזיון 2021.

זו תהיה ההשתתפות ה- 11 של סאן מרינו באירוויזיון כאשר מיקומה הגבוה ביותר בתחרות של הרפובליקה הזעירה עד כה הוא המקום ה- 19 אשר ניתן לה באירוויזיון 2019 עבור השיר "Say Na Na Na" אשר בוצע על ידי הזמר הטורקי סרהט (Serhat).

[addtoany]

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!