הפקת האירוויזיון: "ביטול תחרות אירוויזיון 2020 הייתה דבר בלתי נמנע" אך ההחלטה התקבלה על ידי איגוד השידור האירופי (EBU) ללא התייעצות עם ההפקה.

[fblike][addtoany]

 

אתמול בשעות הצהריים קיבלה מנכ"לית רשת הטלוויזיה ההולנדית NPO, הגב' שולה רייקסמן (Sula Rijxman), את הידיעה כי אירוויזיון 2020 לא יתקיים. כבר אתמול רייקסמן ומפיק אירוויזיון 2020, סיטסה באקר (Sietse Bakker), הופיעו בתכנית הטלוויזיה OP1, שם חלקו עם הצופים מידע חדש על ביטול האירוויזיון.

 
שולה רייקסמן סיפרה שההחלטה על ביטול התחרות התקבלה על ידי איגוד השידור האירופי (EBU) ללא התייעצות עם ההפקה ההולנדית: "אי אפשר לדון בכך, משום שהחלטה כזו נלקחת על ידי גורמים רשמיים. מלבד הסיכון, אין אנו חושבים שיש רצון לקיים אירוויזיון ללא קהל. תחרות האירוויזיון היא חגיגה מוסיקלית".

סיטסה באקר מוסיף: "בימים האחרונים, היה ברור יותר ויותר שלא ניתן לקיים את התחרות. איגוד השידור האירופי ער למצב בהולנד, אך גם שם לב להתפתחויות במדינות אחרות. 41 מדינות משתתפות. יש אלפי אנשים שהיו אמורים להגיע, שהיו אמורים לשהות איפשהו, זמרים מכל העולם. זה עצוב. יש כאן צוות שעבד קשה מאוד על התחרות בחודשים האחרונים כדי ליצור 'כרטיס ביקור' מיוחד מהולנד".
בנוסף, מדגיש באקר, כי עם כל הצער והכאב שיוצרת התפשטות נגיף הקורונה, ביטול אירוויזיון 2020 הוא רק דרמה קטנה מתוך בעיה גדולה הרבה יותר.

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

[fblike][addtoany]