בלרוס: הצמד VAL מגיב לביטול אירוויזיון 2020. לא ידוע האם יתאפשר ללהקה לייצג את בלרוס באירוויזיון 2021. כתבתה של מאיה ברכה.


הצמד מבלרוס, VAL, היה אמור לייצג את בלרוס באירוויזיון 2020 עם השיר "Da Vidna". אך אתמול בצהריים הכריז איגוד השידור האירופי כי התחרות תבוטל השנה בשל התפשטות נגיף הקורונה ברחבי אירופה.
לאחר פרסום הידיעה על ביטול התחרות כתבו חברי הצמד למעריציהם: "חברים יקרים! אנחנו רוצים להודות לכולם על התמיכה ביום קשה שכזה לכל אוהדי האירוויזיון והמשתתפים. האיחוד האירופאי נאלץ להחליט החלטה קשה ולבטל את התחרות עד 2021. אנחנו מקוים שכל אומן שנבחר לייצג את מדינתו השנה ייעשה זאת בשנה הבאה. כרגע עוד אין לדעת אם השירים יוחלפו או לא. בכל אופן אנחנו מצפים לכתוב ולהפיק שירים חדשים בהקדם האפשרי!"

מתוך עמוד האינסטגרם:

 

View this post on Instagram

 

Дорогие друзья! Хотим выразить вам огромную благодарность за поддержку в этот трудный для всех фанатов и участников Евровидения день. Европейскому вещательному союзу пришлось принять сложное решение о переносе конкурса на 2021 год. Мы надеемся, что всем участникам этого года дадут возможность принять участие в следующем. Будет ли это с новыми песнями или же нет – это уже другой вопрос, в любом случае, мы настроены позитивно, и обещаем, что будем творить на полную в ближайшее время! ⠀ Dear friends! We want to thank everybody for your amazing support in this hard day for every Eurovision fan and participant. EBU had to make a difficult choice to postpone the contest till 2021. We hope that every artist who was chosen to represent their country this year will make it to the next Eurovision. It’s currently unknown if the songs are gonna be changed or not. Anyway, we are looking forward to writing and producing new songs ASAP! #esc2020 #eurovision #valmusic #davidna #belarus #openup

A post shared by VAL = VLAD & LERA 👽🖤👽 (@val.music) on
רשת הטלוויזיה של בלרוס, BTRC, לא הודיעה האם תאשרר את השתתפות הצמד VAL גם באירוויזיון הבא או שמא תקיים לקראת אירוויזיון 2021 קדם אירוויזיון מרובה משתתפים נוסף.

זו תיהיה ההשתתפות ה- 17 של בלרוס באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השישי בשנת 2007 עם השיר "Work Your Magic" בביצוע של דימיטרי קולדון (Dmitry Koldun).


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!