רשת הטלוויזיה הספרדית מתחייבת: בלאס קנטו (Blas Cantó) ייצג את ספרד באירוויזיון 2021. הזמר שהיה צפוי לייצג את ספרד באירוויזיון שבוטל מאשר את השתתפותו ומודה על ההזדמנות שניתנה לו.

[fblike][addtoany]

 

רשת הטלוויזיה הספרדית, RTVE, הודיעה כי הזמר בלאס קנטו (Blas Cantó) ייצג את ספרד באירוויזיון 2021 לאחר שהתמודדותו השנה בוטלה בשל ביטול אירוויזיון 2020. בכך, ספרד מצטרפת להולנד וקרואטיה, שהודיעו כי לא יאכזבו את נציגיהם באירוויזיון 2020 ואלה יתמודדו באירוויזיון 2021.
"רשת הטלוויזיה הספרדית, RTVE, מודה לנציגנו בלאס קנטו על מחויבותו ועל השקעתו בייצוג ספרד לקראת אירוויזיון 2020 ומזמינה אותו לייצג את ספרד באירוויזיון 2021", מודיעה רשת הטלוויזיה.

בתגובה ענה הזמר: "אני מצטער על ביטול התחרות אך חושב שזה הדבר הנכון… אני מרגיש מחויבות להמשיך לעבוד על התמודדותינו באירוויזיון 2021 ואני שמח שניתנה לי ההזדמנות לעשות זאת בשנה הבאה".
בלאס קנטו היה אמור לייצג את ספרד באירוויזיון 2020 עם השיר "Universo". לא ברור בשלב זה האם יכתב עבורו שיר חדש או שמא יוכל להתמודד עם השיר הנבחר.
בלאס קנטו (Blas Cantó)

בלאס קנטו נולד ב- 26 באוקטובר 1991 וכעת הוא בן 28. הזמר התפרסם כחבר בלהקת הבנים Auryn אשר הוקמה בשנת 2009 והתפרקה בשנת 2016. קנטו החל בקריירת סולו עם התפרקות הלהקה, בשנת 2016, ומאז הוציא 5 סינגלים בלבד, כאשר הסינגל "Él no soy yo" זכה להצלחה יחסית גדולה בספרד ובתואר סינגל פלטינה. בנוסף, הזמר זכה בעונה החמישית של תכנית הטלוויזיה "Your face sounds familiar" בגרסה הספרדית.

זו תהיה ההשתתפות ה- 60 של ספרד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 1968 ו- 1968. אמאיה ואלפרד (Amaia & Alfred), נציגי ספרד באירוויזיון 2018, נבחרו במתכונת זהה, אך הגיעו בשנה שעברה רק אל המקום ה- 23.

[fblike][addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת: חוגגים בקרוב אירוע? מחפשים צלם? צילום אירועים בצפון זה LaVie Photography!