רשת הטלוויזיה ההולנדית מתחייבת: ז'אנגו מקרוי (Jeangu Macrooy) ייצג את הולנד באירוויזיון 2021. הזמר שהיה צפוי לייצג את המדינה המארחת באירוויזיון שבוטל מבטיח את השתתפותו בשנה הבאה.

[fblike][addtoany]

 

דקות לאחר פרסום ההודעה הרשמית לפיה אירוויזיון 2020 בוטל, פרסמה רשת הטלוויזיה ההולנדית AVROTROS כי הזמר ז'אנגו מקרוי (Jeangu Macrooy) לא זכה לייצג את הולנד באירוויזיון 2020 בשל ביטול, אך ייצג בגאווה את הולנד באירוויזיון 2021!
 

View this post on Instagram

 

Het Eurovisie Songfestival, dat dit jaar plaats zou vinden in Rotterdam, is in verband met het Coronavirus afgelast. Natuurlijk is AVROTROS hierover erg teleurgesteld, helemaal omdat het Songfestival in 2020 juist voor Nederland een extra bijzonder jaar had moeten zijn. Uiteraard heeft AVROTROS het volste begrip voor de beslissing van de EBU, de gemeente Rotterdam en het projectteam bestaande uit NPO/NOS/AVROTROS. Dit is geen makkelijk besluit, maar helaas onvermijdelijk omdat de gezondheid te allen tijde voorop staat. Ook voor Jeangu Macrooy is dit een spannende periode geweest, maar hij begrijpt het besluit volledig. AVROTROS blijft achter onze Nederlandse inzending staan en zet graag in 2021 met nieuwe energie en veel passie de samenwerking met Jeangu voort. Samen staan we sterk! Verdere details over #TeamJeangu en het Eurovisie Songfestival 2021 zullen in een later stadium gedeeld worden. #ESC2020 #ESF2020 #Eurovision #Songfestival @omroep.avrotros @jeangu_macrooy Foto: @antoncorbijn4real

A post shared by Eurovisie Songfestival (@songfestival.avrotros) on

"תחרות האירוויזיון, שהייתה אמורה להתקיים ברוטרדם השנה, בוטלה בשל התפשטות נגיף הקורונה. כמובן, ב- AVROTROS מאוד מאוכזבים מההחלטה, בעיקר משום שאירוויזיון 2020 צפוי היה להיות אירוע מיוחד להולנד. כמובן, שאנו מבינים את החלטת איגוד השידור האירופי, עיריית רוטרדם וצוות ההפקה. זו לא החלטה קלה, אבל לצערנו בלתי נמנעת בגלל שנושא הבריאות חשוב מעל לכל.
אירוויזיון 2020 היה אמור להיות תקופה מרגשת לז'אנגו מקרוי, אבל גם הוא מבין לגמריי את ההחלטה. ב- AVROTROS שמחים להמשיך לעבוד עם ז'אנגו מקרוי לקראת אירוויזיון 2021 עם תשוקה ומרץ מחודשים. יחד אנחנו חזקים!" כך מסרה רשת הטלוויזיה ההולנדית – AVROTROS.
ברשת הטלוויזיה מבטיחים כי ז'אנגו מקרוי ייצג אותם באירוויזיון 2021 אך עדיין לא ברור האם יתאפשר לו לבצע את השיר "Grow" אשר נבחרר להתמודד באירוויזיון 2020 או שמא עם שיר חדש.
ז'אנגו מקרוי (Jeangu Macrooy)

זמר הנשמה בן ה- 26, ז'אנגו מקרוי, נולד בסורינאם שבדרום אמריקה וגר בהולנד מאז 2014. אהבתו למוסיקה החלה בגיל 13 כאשר קיבל גיטרה ליום הולדתו מהוריו. המוסיקה הובילה אותו לעבור להולנד כדי ללמוד באוניברסיטה לאמנויות ArtEZ. במהלך לימודיו פגש את המפיק המוסיקלי Perquisite ובעקבות זאת חתם בחברת התקליטים שבבעלותו של המפיק. הזמר שחררר מספר שירים לרדיו ושני אלבומים. הזמר הצעיר נוהג להופיע בהולנד, בלגיה, גרמניה צפרת וסורינאם.

זו תהיה ההשתתפות ה- 61 של הולנד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 1957, 1959, 1969, 1975 ו- 2019.

[fblike][addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!