מנהיג להקת Hooverphonic, אלכס קאלייר (Alex Callier), מוסר כי הלהקה מעוניינת להשתתף באירוויזיון 2021 אך עם שיר אחר. הלהקה עדיין לא קיבלה הזמנה רשמית מאחר ובבלגיה שתי רשתות טלוויזיה אשר משתתפות באירוויזיון לסירוגין ולכן לא ברור מי מהן תשתתף באירוויזיון הבא.


להקת Hooverphonic הבלגית מביעה רצון להשתתף באירוויזיון 2021 לאחר שהשתתפותה באירוויזיון 2020 בוטלה בשל התפרצות מגפת הקורונה. אך הלהקה מבקשת, כי במידה והיא תוזמן לייצג את המדינה באירוויזיון הבא בתחרות, היא תעשה זאת עם שיר אחר משום שהסאונד של השיר הנוכחי, "Release Me", עשוי להישמע בשנה הבאה "מיושן".
המצב בבלגיה מסובך מעט יותר. בבלגיה קיימות שתי רשתות טלוויזיה אשר מתמודדות באירוויזיון לסירוגין: רשת הטלוויזיה הפלמית VRT ורשת הטלוויזיה הוולונית RTBF. לא ברור בשלב זה מי מרשתות הטלוויזיה תשלח נציג בשנה הבאה. להקת Hooverphonic נבחרה לייצג את בלגיה באירוויזיון 2020 מטעם רשת הטלוויזיה VRT.

להקת הוברפוניק (Hooverphonic) הייתה אמורה לייצג את בלגיה באירוויזיון 2020 עם השיר "Release Me". הלהקה נבחרה בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה הבלגית והשיר נכתב, כמו תמיד, על ידי חברי ההרכב.
זו תיהיה ההשתתפות ה- 62 של בלגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה עד היום הוא המקום הראשון אשר זכתה בו פעם אחת בלבד – בשנת 1986.רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת: חוגגים בקרוב אירוע? מחפשים צלם? מגנטים לאירועים בעפולה והאזור – זה LaVie Photography!

תגובות