להקת Little Big מאשרת כי הרקדן הרוסי מהקליפ, דמיטרי קראסילוב (Dmitry Krasilov), יצטרף למשלחת הרוסית לאירוויזיון 2020 ויופיע יחד עם הלהקה על בימת האירוויזיון.

[fblike][addtoany]

 

אחד הדברים הבלתי נשכחים מתוך הקליפ של הלהקה הרוסית, Little Big, לשיר "Uno" אשר יבוצע על בימת האירוויזיון הוא ההופעה של הרקדן דמיטרי קראסילוב (Dmitry Krasilov). בעקבות זאת חושפת הלהקה: "השאלה הכי נשאלת בימים האחרונים את חברי הלהקה היא: האם הרקדן דימה קרסילוב יסע איתנו לאירוויזיון? התשובה היא כן, הוא יסע איתנו לרוטרדם"!
הידיעה התקבלה בהתלהבות ברשתות החברתיות, אך בעקבות זאת נשאלת השאלה – מי לא יסע לאירוויזיון? הלהקה כוללת ארבעה חברים: איליה פרוסיקין (Ilya "Ilich" Prusikin), סרגיי מקרוב (Sergey "Gokk" Makarov), סוניה תאיורסקאיה (Sonya Tayurskaya) ואנטון ליסוב (Anton "Boo" Lissov). בנוסף אליהם, נחשף כי שני זמרים נוספים נבחרו להופיע יחד עימם באירוויזיון: פלורידה צ'נטוריה (Florida Chanturia) ויורי מוזיצ'קו (Yuriy Muzychenko). אם כך, הרקדן קראסילוב הוא המתמודד השביעי אשר יגיע יחד עם הלהקה לרוטרדם. אבל על פי חוקי האירוויזיון רק 6 משתתפים יכולים לעמוד על בימת התחרות בזמן המופע. אז מי ישאר ברוסיה?
 

View this post on Instagram

 

A post shared by LITTLE BIG (@littlebigband) on

רוסיה באירוויזיון 2020

הקליפ לשיר "Uno" נחשף ב- 12 במרץ ומאז צבר הקליפ מעל 29 מיליון צפיות רק בדף הרשמי של האירוויזיון ביוטיוב. לשם השוואה, הקליפ הרשמי של ישראל לא הגיע עדיין למיליון צפיות, השיר הבולגרי שמוביל בטבלאות ההימורים זכה למעל 1.5 מיליון צפיות. בנוסף, השיר הרוסי הגיע למקום הרביעי ברשימת השירים הטרנדיים ביוטיוב בישראל, גם ביתר מדינות אירופה זוכה השיר להצלחה רבה.

נדגיש כי נכון לרגע זה (17 במרץ) השיר הרוסי ממוקם במקום הרביעי בטבלאות ההימורים של אירוויזיון 2020.

זו תהיה ההשתתפות ה- 23 של רוסיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנת 2008 עם השיר "Believe" בביצוע של דימה בילאן (Dima Bilan).

[fblike][addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!