מקרה כזה עוד לא היה: הזמר הצ'כי בני כריסטו (Benny Cristo) סופג ביקורת רבה גם על הגרסה השלישית וכעת הוא מעורער לגמריי ולא יודע באיזו גרסה לדבוק. האם צ'כיה בדרך לגרסה רביעית? הזמר מתכוון לשוחח היום עם מעריציו ולשמוע את דעותיהם.

[fblike][addtoany]

 

עם בחירתו של הזמר בני כריסטו (Benny Cristo) והשיר "Kemama" לייצג את צ'כיה באירוויזיון הבטיח הזמר לבצע לשיר שדרוג. "האירוויזיון הוא עולם חדש בשבילי, אף פעם לא עשיתי את זה. אני מנסה להיות אותנטי וכשאני אוהב משהו אני משתדל לעמוד מאחריו. אבל, כשאנשים אמרו לי שאני צריך לשדרג את השיר אז אמרתי לעצמי שאני לא מכיר את התחרות היטב, ואם יש אפשרות לשדרג את השיר אז נעשה זאת", אמר כריסטו.
לאחר הקלטת גרסה חדשה לשיר בקניה, שוחררה הגרסה השנייה אך היא ספגה ביקורת רבה. אוהדי אירוויזיון רבים ציינו שהגרסה החדשה נשמעת פחות טוב ושהיא איבדה מהוייב והסאונד היחודי שהיו לשיר לפניכן. כמו כן ציינו שהגיטרה שמלווה כעת את השיר לכל אורכו אינה "מתיישבת" עם השיר לטענתם.

בעקבות זאת אמש שוחררה גרסה שלישית, שעברה מיקס חדש בו הונמכה עצמת הגיטרות והוגברו כלי נגינה אחרים. עם פרסום הגרסה החדשה כתב הזמר: "תודה רבה לכם על הפידבק שנתתם לגבי הגרסה המשודרגת של השיר 'Kemama'! הפידבק עזר לי ולצוות שלי להבין שהגרסה החדשה לא הייתה מוכנה ושאנו צריכים לעשות את הטוב ביותר שניתן. עם אישור הפקת האירוויזיון ואיגוד השידור האירופי, הורשנו לסיים את המיקס בדיוק כפי שרצינו וכעת אנחנו מרוצים ממנו ב- 100%. הגרסה הסופית היא בדיוק איך שרצינו שהשיר ישמע ואנו מקווים שתסלחו לנו על העיכוב וההפרעות בדרך".
אך זה לא הסוף!

גם הגרסה החדשה קיבלה ביקורת שלישית רבה ובתגובה לכך כתב הזמר בעמוד היוטיוב: "אז אפילו הגרסה השלישית רעה לדעתכם. אין לי הרבה מה לומר, תאמינו לי שכל הדבר הזה הוא הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לאמן. בבקשה תאזינו לשיר פעם נוספת. אני אערוך שידור חי בשעה 15.00 שם תוכלו לשאול כל שאלה ולתת לי כל ביקורת, אני אקבל אותה".
עצה לבני כריסטו: הבעיה לא בגרסאות השונות אלא הבעיה ככל הנראה בשיר, שום גרסה לא תהפוך שיר חלש לשיר זוכה. או שתחליף שיר או שתדבוק בגרסה שאליה אתה הכי מתחבר. ביקורת שלילית תמיד תיהיה, תעמוד מאחורי מה שאתה מאמין בו!
צ'כיה תשתתף בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2020 מול 17 מדינות נוספות. חצי הגמר השני יתקיים ב- 14 במאי ואילו גמר האירוויזיון יערך ב- 16 במאי.

כל מה שחשוב לדעת על השיר הצ'כי לאירוויזיון 2020:

רוצים להשאר מעודכנים גם ביוטיוב? לחצו כאן והרשמו כמנויים לעמוד היוטיוב שלנו!

זו תהיה ההשתתפות ה- 9 של צ'כיה באירוויזיון אשר השתתפה לראשונה בתחרות בשנת 2007. שלוש פעמים הצליחה המדינה לעלות לגמר התחרות.

[fblike][addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!