מסיבת האירוויזיון הבריטית, שהייתה אמורה להתקיים בלונדון ב- 29 במרץ, הודיעה על דחייתה למועד לא ידוע בעקבות התפשטות נגיף הקורונה בבריטניה. כל מסיבות האירוויזיון המקדימות בוטלו או נדחו למועד לא ידוע.


 

מסיבת האירוויזיון האחרונה, שהייתה אמורה להתקיים בלונדון ב- 29 במרץ בהשתתפותם של כ- 11 מתמודדי אירוויזיון 2020 ומתמודי עבר נוספים, הודיעה על דחייתה למועד לא ידוע בעקבות התפשטות נגיף הקורונה בבריטניה.
דחיית המסיבה הבריטית מתווספת לדחייתם וביטולם של המסיבות בתל אביב, מדריד ואמסטרדם, ולמעשה כעת כל המסיבות המקדימות את תחרות האירוויזיון בוטלו לגמריי עד למועד האירוויזיון. מארגני המסיבה בלונדון ומאמסטרדם מקווים לקיים את המסיבה לאחר האירוויזיון.

"אנו מבקשים מכם להתעזר בסבלנות בזמן שאנו בודקים את האופציות האפשריות ומחפשים תאריך חדש בו ניתן לארגן את המסיבה לאחר מיגור המגפה. כאשר המצב יתבהר נקבע תאריך חדש. כל הכרטיסים שנמכרו יהיו תקפים לתאריך החדש ומי שלא יוכל להגיע לתאריך החדש כספו יוחזר", מוסרים מהפקת המסיבה.
מסיבות האירוויזיון השונות שימשו למעשה במה מרכזית למתמודדי האירוויזיון בו יכלו לבצע את שירם בהופעה חיה מול קהל אוהד ותומך. ביצועים אלה הובילו לאורך השנים לשינויים מהותיים בטבלאות ההימורים כאשר התגלו זמרים רבים שלא הצליחו לבצע כראוי את שירם בהופעה חיה. בשל ביטול מרבית האירועים יתכן כי נשמע לראשונה שירים רבים בהופעה חיה רק על בימת האירוויזיון.

נדגיש, כי לפי הצהרה ששחרר איגוד השידור האירופי (EBU) ביום שישי האחרון, ההכנות לקראת אירוויזיון 2020 נמשכות כרגיל למרות התפשטות מגפת הקורונה. החלטה סופית לגבי קיום האירוויזיון תתקבל בתחילת חודש אפריל. האירוויזיון צפוי להתקיים ב- 12, 14 ו- 16 במאי.


 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!