הזמר הצ'כי בני כריסטו (Benny Cristo) שחרר גרסה שלישית לשיר 'Kemama' בעקבות הביקורת הרבה שהתקבלה לאחר פרסום הגרסה השניה. האם מדובר בגרסה סופית ואחרונה?

[addtoany]

 

בני כריסטו (Benny Cristo), הזמר הצ'כי לאירוויזיון 2020, שחרר היום את הגרסה השלישית והסופית לשיר "Kemama" בעקבות הביקורת הקשה לה זכתה הגרסה השניה שכבר לא ניתן למצוא ברשת.
הגרסה השניה, אשר הוקלטה מחדש בקניה, קיבלה ביקורת קשה מאוהדי אירוויזיון רבים שציינו כי גירסה זו נשמעת פחות טוב ושהיא איבדה מהוייב והסאונד היחודי שהיו לשיר לפניכן. כמו כן ציינו שהגיטרה שמלווה כעת את השיר לכל אורכו אינה "מתיישבת" עם השיר לטענתם.

בעקבות הביקורת הקשה כתב הזמר לעוקביו בעמוד האינסטגרם: "גם לי לקח זמן להתרגל לגרסה החדשה, אבל אחרי 5-6 שמיעות לשיר הרגשתי את זה. לכן, אני מבין מאיפה השנאה לשינוי נובעת. שלחתי את השיר לשני מוסיקאים מקצועיים שיאזינו לשיר ויחוו את דעתם ונחליט בהתאם".
הגרסה השלישית

בסופו של דבר, הוחלט ליצור גירסה שלישית ואחרונה של השיר "Kemama" שתיצור באלאנס במיקס בו הונמכה עוצמת הגיטרה והוגברו כלי נגינה אחרים.

עם פרסום הגרסה החדשה כתב הזמר: "תודה רבה לכם על הפידבק שנתתם לגבי הגרסה המשודרגת של השיר 'Kemama'! הפידבק עזר לי ולצוות שלי להבין שהגרסה החדשה לא הייתה מוכנה ושאנו צריכים לעשות את הטוב ביותר שניתן. עם אישור הפקת האירוויזיון ואיגוד השידור האירופי, הורשנו לסיים את המיקס בדיוק כפי שרצינו וכעת אנחנו מרוצים ממנו ב- 100%. הגרסה הסופית היא בדיוק איך שרצינו שהשיר ישמע ואנו מקווים שתסלחו לנו על העיכוב וההפרעות בדרך".

צ'כיה תשתתף בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2020 מול 17 מדינות נוספות. חצי הגמר השני יתקיים ב- 14 במאי ואילו גמר האירוויזיון יערך ב- 16 במאי.

כל מה שחשוב לדעת על השיר הצ'כי לאירוויזיון 2020:

רוצים להשאר מעודכנים גם ביוטיוב? לחצו כאן והרשמו כמנויים לעמוד היוטיוב שלנו!

זו תהיה ההשתתפות ה- 9 של צ'כיה באירוויזיון אשר השתתפה לראשונה בתחרות בשנת 2007. שלוש פעמים הצליחה המדינה לעלות לגמר התחרות.

[addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!