הפקת "איזראל קולינג" הודיעה כי לא תקיים את מסיבת האירוויזיון בתל אביב בשל מגפת הקורונה. במקביל, גם מארגני המסיבה הספרדית הודיעו על ביטולה. המסיבות באמסטרדם ובלונדון צפויות, נכון לרגע זה, להתקיים כסדרן.


הפקת אירוע "איזראל קולינג 2020" ("Israel Calling") הודיעה כי היא נאלצת לבטל את מסיבת האירוויזיון בהשתתפותם של מתמודדי אירוויזיון 2020 שהייתה צפויה להתקיים בחודש הבא בתל אביב. הודעת הביטול מגיעה בשל התפשטות נגיף הקורונה בישראל ובכל רחבי אירופה.
בראיון שערכנו עם נציגת ישראל לאירוויזיון 2020 – עדן אלנה, נחשף כי "איזראל קולינג 2020" צפוי היה לצאת לפועל במהלך חודש אפריל בתל אביב ובהשתתפות נציגתנו. כעת, מבטיחים מארגני האירוע לקיים את המסיבה הגדולה שוב בשנה הבאה.
גם מסיבת האירוויזיון הספרדית "PrePartyES", שהייתה אמורה להתקיים במדרדיד ב- 10 וב- 11 באפריל, הודיעה היום על ביטול המסיבה למרות שרק לפני יומיים דיווחו מארגני המסיבה על כך שההכנות לקראת האירוע נמשכות כרגיל. שבעה נציגי מדינות אישרו את הגעתם למסיבה הספרדית שכבר לא תצא לפועל.

נכון לרגע זה (14 במרץ), המסיבה ההולנדית כן תתקיים באמסטרדם ב- 4 באפריל כמו כן המסיבה הבריטית שתיערך בלונדון ב- 29 במרץ.

במקביל, נזכיר כי הפקת האירוויזיון שחררה אמש הצהרה לפיה ההכנות לקראת אירוויזיון 2020 נמשכות כסדרן והאירוויזיון צפוי להתקיים ב- 12, 14 ו- 16 במאי. בתחילת חודש אפריל תקיים הפקת התחרות הערכת מצב ותחליט האם לקיים את התחרות כסדרה.


 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!