הלהקה הסרבית Hurricane מאשרת כי השיר הסרבי לאירוויזיון 2020, "Hasta La Vista", יבוצע באירוויזיון בשפה הסרבית ולא יוחלף לאנגלית.


 

למרות שרוב שירי להקת Hurricane הם שירים בשפה האנגלית, הלהקה הסרבית החליטה כי השיר הסרבי לאירוויזיון – "Hasta La Vista", יישאר בשפה הסרבית בדומה לביצוע בקדם אירוויזיון ולא יומר לשפה האנגלית.
"הרעיון לשנות את שפת השיר עלה" מודה חברת הלהקה, איוונה ניקוליץ' (Ivana Nikolić). "התייעצנו עם הצוות שלנו והם אמרו שעדיף לבצע את השיר בסרבית. אז זה ישאר בסרבית". זו השנה השלישית ברציפות בה סרביה בוחרת לשיר בשפה המקומית.

להקת הבנות Hurricane נבחרה לייצג את סרביה באירוויזיון עם השיר "Hasta La Vista" במהלך גמר תחרות ה- Beovizija אשר משמשת כקדם האירוויזיון המקומי. השיר נבחר פה אחד למקום הראשון על ידי צוות השופטים וקהל הצופים. הלהקה תייצג את סרביה בחצי הגמר השני אשר ייערך ב- 14 במאי. הלהקה מדורגת בימים אלה במקום ה- 24 בטבלאות ההימורים של אירוויזיון 2020.
Hurricane

להקת הבנות, Hurricane, היא להקת פופ אשר הוקמה ב- 2017. הלהקה שחררה עד כה 18 שירים לרדיו הסרבי כאשר רק שלושה מהשירים בוצעו בשפה הסרבית ואילו היתר בשפה האנגלית. חברות הלהקה הן:
סאניה ווצ'יץ' (Sanja Vučić) – הזמרת הייתה בעבר חברה בלהקה ZAA אשר יחד עימה ייצגה את סרביה באירוויזיון 2016, שם הגיעה למקום ה- 18 בגמר.
קסניה קנז'ביץ' (Ksenija Knežević) – בתו של כוכב האירוויזיון קנז (Knez) אשר ייצג את מונטנגרו באירוויזיון 2015. השתתפה בקדם האירוויזיון הסרבי ב- 2013 כחלק מההרכב Sky's.
איוונה ניקוליץ' (Ivana Nikolić) – זמרת ורקדנית אשר בתחילת דרכה שיתפה פעולה עם זמרים יוגוסלביים ידועים משנות ה- 90.

זו תהיה ההשתתפות ה- 13 של סרביה כמדינה עצמאית באירוויזיון, כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנת 2007, שנת הבכורה של סרביה בתחרות. הזוכה הייתה מריה סריפוביץ' (Marija Šerifović) עם השיר "Molitva".


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!