להקת The Roop מבטלת לחלוטין כל יציאה מגבולות ליטא עד לאירוויזיון בשל התפשטות נגיף קורונה באירופה. הלהקה מבטלת את מסע ההופעות לקידום השיר ואת צילומי הגלויה לאירוויזיון שמתקיימים בהולנד.


 

הלהקה הליטאית, The Roop, מבטלת לחלוטין את מסע ההופעות לקידום השיר "On Fire" שצפוי להתמודד באירוויזיון 2020. בנוסף, הלהקה מבטלת את נסיעתה להולנד כדי לצלם את צילומי הגלויה, בדומה לנציגת ישראל – עדן אלנה. הביטול הגורף נובע מהמשך התפשטות נגיף הקורונה באירופה.

הגלויה היא קטע וידאו באורך של כ- 40 שניות אשר מוקרן לפני ביצוע של כל שיר במהלך תחרות האירוויזיון. קטע הוידאו משמש בעיקר עבור התארגנות והחלפת תאורה, תפאורה ואביזרים אחרים על הבמה.
הצהרה שפרסמה הלהקה: "אין אנו רוצים לסכן את עצמו או את בריאותו של הציבור. אנו פועלים לפי המלצת ממשלתנו ונמנעים מיציאה מגבולות ליטא. אנו מאמינים שזהירות היא המפתח לחזור לשגרה".

כתבות מומלצות:

הפקת האירוויזיון: "מתקשים לדמיין אירוויזיון ללא קהל"
ההכנות לקראת אירוויזיון 2020 נמשכות כמתוכנן. "מקווים שהמצב הבעייתי ירגע בשבועות הקרובים", כך אמר מפיק האירוויזיון ההולנדי בפגישת ראשי המשלחות שנערכה היום בהולנד בצל החשש מנגיף הקורונההראיון המלא 09/03/2020
הלהקה הליטאית, היא אחת הפייבוריטיות לזכייה באירוויזיון הצפוי להתקיים באמצע חודש מאי. הלהקה מדורגת כעת במקום שלישי מתוך 41 מדינות בטבלאות ההימורים של האירוויזיון.

 

זו תהיה ההשתתפות ה- 21 של ליטא באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השישי באירוויזיון 2006 עם השיר "We Are the Winners" בביצוע של LT United.

 


 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת:

מגנטים לאירועים בטבריה – צוות הצילום הטוב ביותר בצפון – "LaVie Photography"