הזמר הצ'כי בני כריסטו (Benny Cristo) עונה לבקורת שנשמעה על הגרסה החדשה לשיר "Kemama". הזמר שוקל לחזור לחזור לגרסה המקורית. החלטה בנושא תתקבל בימים הקרובים.

[fblike][addtoany]

 

הזמר הצ'כי בני כריסטו (Benny Cristo) הגיב בדף האינסטגרם שלו על התגובות המעורבות אותן קיבל מאז חשף את הגרסה החדשה לשיר "Kemama". בוידאו שצילם הזמר הוא אומר: "האירוויזיון הוא עולם חדש בשבילי, אף פעם לא עשיתי את זה. אני מנסה להיות אותנטי וכשאני אוהב משהו אני משתדל לעמוד מאחריו. אבל, כשאנשים אמרו לי שאני צריך לשדרג את השיר אז אמרתי לעצמי שאני לא מכיר את התחרות היטב, ואם יש אפשרות לשדרג את השיר אז נעשה זאת".
"לקחתי את השיר לאפריקה, אני חושב שהאנשים שעבדו על השיר עשו עבודה טובה ואני מאוהב בתהליך ובתוצאה. גם לי לקח זמן להתרגל לגרסה החדשה, אבל אחרי 5-6 שמיעות לשיר הרגשתי את זה. לכן, אני מבין מאיפה השנאה לשינוי נובעת. שלחתי את השיר לשני מוסיקאים מקצועיים שיאזינו לשיר ויחוו את דעתם ונחליט בהתאם".

 

View this post on Instagram

 

For those who dont know me.. I kind of like to face obstacles and challenges head on and I dont care much if people see me do a mistake. With that being said, I need to find out if a mistake was actually made or if the outrage comes from a tough adaptation to make for an ear already used to the old version. Those who still believe in me i beg for patience and understanding 💁🏽‍♂️ I have no ego when it comes to mistakes me and my team do in process, but i need to know if they were even made ❤️ Thanks for your interest in my creations guys, sending love from 🇨🇿 #kemama #revamp #eurovision @eurovision @escz_official @wiwibloggs @eurovision.ua @ogaeukraine @eurovisionnews @ogaealbania

A post shared by Ben Cristovao (@bennycristo) on
ביקורת קשה

תגובתו של הזמר הצ'כי נובעת מהביקרת הקשה אשר הושמעה כלפי הגרסה החדשה של השיר. אוהדי אירוויזיון רבים ציינו שהגרסה החדשה נשמעת פחות טוב ושהיא איבדה מהוייב והסאונד היחודי שהיו לשיר לפניכן. כמו כן ציינו שהגיטרה שמלווה כעת את השיר לכל אורכו אינה "מתיישבת" עם השיר לטענתם.

הגרסה החדשה הוגשה ב- 9 במרץ לאיגוד השידור האירופי (EBU) כגרסה הסופית לאירוויזיון ולכן, במידה והמשלחת הצ'כית תחליט שהתיהיה מעוניינת לבצע באירוויזיון דווקא את הגרסה הראשונה, היא תצטרך לבקש את אישורו של איגוד השידור האירופי וקבוצת המיקוד (Reference Group) של תחרות האירוויזיון.
כזכור, גם השיר הישראלי "HOME" הוגש בשנה שעברה לאיגוד השידור האירופי בגרסת הפסנתר, אך בעקבות לחצים רבים מצד הקהל הישראלי הוחלט לבקש אישור כדי לשנות גרסה לשיר. השינוי כידוע אושר על ידי הגורמים הרלוונטים.

צ'כיה תשתתף בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2020 מול 17 מדינות נוספות. חצי הגמר השני יתקיים ב- 14 במאי ואילו גמר האירוויזיון יערך ב- 16 במאי.

כל מה שחשוב לדעת על השיר הצ'כי לאירוויזיון 2020:

רוצים להשאר מעודכנים גם ביוטיוב? לחצו כאן והרשמו כמנויים לעמוד היוטיוב שלנו!

זו תהיה ההשתתפות ה- 9 של צ'כיה באירוויזיון אשר השתתפה לראשונה בתחרות בשנת 2007. שלוש פעמים הצליחה המדינה לעלות לגמר התחרות.

[fblike][addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!