למרות התפשטות נגיף הקורונה בספרד ובאירופה, ההכנות למסיבת האירוויזיון הגדולה PrePartyES שצפוייה להתקיים במדריד ב- 10 וב- 11 באפריל נמשכות כרגיל. לטענת המארגנים 26 נציגי מדינות צפויים להשתתף במסיבה.

[addtoany]

 

נגיף הקורונה ממשיך להתפשט בקצב מדאיג ברחבי אירופה. רק בספרד עלה היום (12 במרץ) מניין הקורבנות ל- 84 כשמספר הנדבקים קרוב ל- 3,000 בני אדם, שם הוגבלו התכנסויות עד 1,000 בני אדם.

למרות זאת, ההכנות לקראת מסיבת האירוויזיון השנתית אשר צפויה להתקיים בספרד ב- 10 וב- 11 באפריל נמשכות כרגיל: "אנו עובדים כרגיל על על ה- PrePartyEs, כאשר 26 נציגים שונים אישרו את השתתפותם. אף אורח לא ביטל את השתתפותו נכון לרגע זה. מארגני המסיבה דואגים, מעל לכל, לביטחונם של כל האמנים והמלווים, לציבור ולצוות המארגן. לכן, אנחנו פועלים אחר ההנחיות רשמיות של ממשלת ספרד, עיריית מדריד ורשויות הבריאות. בשלב זה לא הומלץ לסגור אולמות או להשעות הופעות".

עד כה נחשף כי במסיבת האירוויזיון הספרדית ישתתפו נציגי המדינות הבאות: ספרד, אלבניה, אוסטריה, בולגריה, צרפת, לטביה ונורווגיה.

[addtoany]

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!