עדן אלנה, הכוכב הבא 2020, צילום מסך קשת12

תאגיד השידור הישראלי מאשר כי שוחררה גרסה חדשה לשיר "Feker Libi" אותו תבצע עדן אלנה באירוויזיון 2020. בגרסה החדשה שינויים קלים במיקס והיא הגרסה אשר תבוצע באירוויזיון.

[addtoany]

 

ביומיים האחרונים הופצה גרסה חדשה של השיר "Feker Libi" ובה שינויים קלים. הגרסה החדשה לא עלתה בעמוד היוטיוב הרשמי של התאגיד או של הזמרת ולכן לא היה ברור האם מדובר בגרסה רשמית.לאחר פניה שלנו לתאגיד השידור הישראלי קיבלנו אישור לכך שאכן נעשו שינויים קלים בלבד במיקס של השיר "Feker Libi". מדובר בשינויים קלים בהם התווספו חלילים ותופים במקומות שונים ונעשה מיקס חדש אשר הדגיש כלי נגינה שונים לעומת הגרסה הקודמת.

מתאגיד השידור נמסר: "לאיגוד השידור האירופי נמסרה גרסת אירוויזיון חדשה אשר עברה מיקס מחדש ונערכו בה 'שינויים קוסמטיים' בלבד מבחינת הסאונד".להאזנה לגירסה החדשה:

כתבות מומלצות:

עדן אלנה בראיון: "מקווה שננצח"
בראיון מיוחד חושפת עדן אלנה מאיזה שיר היא הכי חוששת באירוויזיון 2020, מה השינויים הצפויים בהופעת השיר "Feker Libi", מה היא חושבת על תחרות האירוויזיון, באיזה מסיבות אירוויזיון תשתתף והאם Israel Calling יצא לפועל. הראיון המלא 07/03/2020

עדן אלנה תבצע את השיר "Feker Libi" בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2020. הזמרת תנסה להשיג את אחד מעשרות המקומות הראשונים כדי להעפיל לגמר הגדול שייערך ב- 16 במאי. את השיר הזוכה כתבו דורון מדלי ועידן רייכל. הפקה מוסיקלית של ינון יהל ועידן רייכל. נדגיש כי ישראל ממקומת היום (12 במרץ) במקום ה- 19 בלבד בטבלאות ההימורים של אירוויזיון 2020.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

[addtoany]