צילומי הגלויות לאירוויזיון 2020 יחלו בשבוע הבא בהולנד. הצילומים ישלבו את המתמודדים השונים ויציגו רבדים שונים של החיים בהולנד.

[fblike][addtoany]

מרטין ניימאן (Martijn Nieman), במאי הגלויות של אירוויזיון 2020, חושף פרטים לגבי הגלויות בראיון לרשת הטלוויזיה הספרדית RTVE. כל גלויה תחל בצילום המתמודד "פוקח את עיניו" בהקשר לסלוגן של האירוויזיון השנה – "Open Up". בכל גלויה נוכל לראות אנשים אשר מציגים למתמודדים רבדים שונים של החיים בהולנד.הגלויה היא קטע וידאו באורך של כ- 40 שניות אשר מוקרן לפני ביצוע של כל שיר במהלך תחרות האירוויזיון. קטע הוידאו משמש בעיקר עבור התארגנות והחלפת תאורה, תפאורה ואביזרים אחרים על הבמה.

צילום הגלויות יחלו בשבוע הבא בהשתתפותו של הזמר הספרדי בלאס קנטו (Blas Cantó) שיגיע להולנד לצילומי הגלויה. במהלך הגלויה הספרדית יבלה קנטו את הלילה במוזיאון הולנדי וייחשף לתרבות ההולנדית.

תחרות האירוויזיון תתקיים ב- 12, 14 ו- 16 במאי 2020 ברוטרדם שבהולנד. ישראל תתמודד בחצי הגמר הראשון שייערך ב- 12 במאי, בו תייצג את ישראל הזמרת הצעירה עדן אלנה.

[fblike][addtoany]

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!