האזינו: הזמר סנדרו (Sandro) ייצג את קפריסין באירוויזיון 2020 עם השיר "Running". הזמר נבחר בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה של קפריסין ויתמודד בחצי הגמר הראשון שיערך ב- 12 במאי.

[fblike]

 

הזמר סנדרו ניקולס (Sandro Nicolas) חשף היום את השיר "Running" אותו יבצע על בימת תחרות אירוויזיון 2020. הזמר נבחר על ידי רשת הטלוויזיה של קפריסין (CyBC). קפריסין תתמודד בחצי הגמר הראשון אשר ייערך ב- 12 במאי, שם תנסה להעפיל לגמר הגדול שייערך ב- 16 במאי.
השיר נכתב על ידי הזמר האוסטרלי אלפי ארקורי (Alfie Arcuri), שהתמודד בשנה שעברה בקדם האירוויזיון האוסטרלי. עוד שותפים בכתיבת השיר: סבסטיאן מצנר ריקארדס (Sebastian Metzner Rickards), אוקטביאן ראסינריו (Octavian Rasinariu) ו- Teo DK. גם הזמר עצמו, סנדרו, מעורב בכתיבת השיר.
סנדרו ניקולס (Sandro Nicolas) – מי זה?

סנדרו ניקולס נולד בשם אלסאנדרו רוטן (Alessandro Rütten) לפני 23 שנים בגרמניה, לאב ממוצא אמריקאי ואם ממוצא יווני. הזמר החל לנגן על תופים בגיל 4 ובגיל 15 החל לנגן בגיטרה ולכתוב את שיריו. הזמר דובר גרמנית, אנגלית ויוונית.

ב- 2015 ניגש לאודישנים לגרסה הגרמנית של תכנית הטלוויזיה Got Talent אך הזמר לא צלח את האודישנים המתקדמים. ב- 2018 התפרסם לראשונה כאשר השתתף ב- The Voice Germany והגיע לשלבים מתקדמים בתכנית. בחודש אוגוסט האחרון התמודד בתחרות הבינלאומית New Wave אשר מתקיימת מידי שנה ברוסיה כאשר ייצג את ארה"ב, שם זכה במקום ה- 6 מתוך 13.
תהיה ההשתתפות ה- 37 של קפריסין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני באירוויזיון 2018 עם השיר "Fuego" בביצוע של הזמרת אלני פוריירה.

 

[fblike]

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!