האזינו: הזמר ז'אנגו מקרוי (Jeangu Macrooy) ייצג את הולנד באירוויזיון 2020 עם השיר "Grow". הזמר נבחר בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה ההולנדית ויתמודד ישירות בגמר הגדול.


 

הזמר ז'אנגו מקרוי (Jeangu Macrooy) יבצע על בימת אירוויזיון 2020 את השיר "Grow". הזמר נבחר על ידי ועדה אשר הוקמה על ידי רשת הטלוויזיה ההולנדית, AVROTROS, אשר נציגיה הבטיחו כי "עם הנציג החדש נוכל לזכות באירוויזיון שנה שנייה ברציפות"! הזמר יתמודד ישירות בגמר ולא ידרש לעבור את חצאי הגמר מאחר והולנד, אותה הוא מייצג, תארח את תחרות האירוויזיון.
ז'אנגו מקרוי כתב את השיר לבדו. לאחר חשיפ השיר אמר: ""רגשות, טובות ורעות, הן שפה בינלאומית. אני מקווה שהשיר יגרום לאנשים להרגיש פחות בודדים במהלך החיפוש אחרי האושר. אני מקווה שפתיחות וכנות לגבי איך שאנחנו באמת מרגישים לבסוף יקרב אותנו זה לזה. אני מאמין בכוח של המוסיקה לקרב בין אנשים. זו הסיבה שאני עושה את מה שאני עושה".
ז'אנגו מקרוי (Jeangu Macrooy)

זמר הנשמה בן ה- 26, ז'אנגו מקרוי, נולד בסורינאם שבדרום אמריקה וגר בהולנד מאז 2014. אהבתו למוסיקה החלה בגיל 13 כאשר קיבל גיטרה ליום הולדתו מהוריו. המוסיקה הובילה אותו לעבור להולנד כדי ללמוד באוניברסיטה לאמנויות ArtEZ. במהלך לימודיו פגש את המפיק המוסיקלי Perquisite ובעקבות זאת חתם בחברת התקליטים שבבעלותו של המפיק. הזמר שחררר מספר שירים לרדיו ושני אלבומים. הזמר הצעיר נוהג להופיע בהולנד, בלגיה, גרמניה צפרת וסורינאם.

זו תהיה ההשתתפות ה- 61 של הולנד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 1957, 1959, 1969, 1975 ו- 2019.


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!