האזינו: הזמר וינסנט בואנו (Vincent Bueno) ייצג את אוסטריה באירוויזיון 2020 עם השיר "Alive". הזמר נבחר בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה האוסטרית ויתמודד בחצי הגמר השני ב- 14 במאי.

[addtoany]

 

הזמר וינסנט בואנו (Vincent Bueno) חשף היום את השיר "Alive" אותו יבצע על בימת תחרות אירוויזיון 2020. הזמר נבחר על ידי רשת הטלוויזיה האוסטרית (ORF). אוסטריה תתמודד בחצי הגמר השני אשר ייערך ב- 14 במאי, שם תנסה להעפיל לגמר הגדול שייערך ב- 16 במאי.
הזמר כתב את השיר יחד עם היוצרים דיוויד יאנג (David Yang), פליקס ואן גונס (Felix van Göns) וארתור איגנר (Artur Aigner). לכולם מדובר בשיר ראשון אשר משתתף בתחרות האירוויזיון
וינסנט בואנו (Vincent Bueno)

זמר ה- R&B וינסנט בואנו (Vincent Bueno), בן 34, הוא זמר אשר נולד באוסטריה ממוצא פיליפיני. ב- 2008 זכה הזמר בתכנית טלוויזיה מוסיקלית אשר הופקה על ידי ORF. הוא כבר עמד על בימת האירוויזיון כאשר ליווה את הזמר נתן טרנט (Nathan Trent) באירוויזיון 2017 כזמר ליווי. בנוסף, התמודד הזמר בקדם האירוויזיון האוסטרי האחרון שנערך ב- 2016. אז ביצע את השיר "All We Need Is That Love" והגיע למקום ה- 6.

זו תהיה ההשתתפות ה- 48 של אוסטריה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנים: 1966 ו- 2014. זכייתה האחרונה עם השיר "Rise Like a Phoenix" בוצעה, כידוע, על ידי Conchita Wurst.

[addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!