השיר האיסלנדי "Think About Things" שיבוצע באירוויזיון 2020 על ידי דאדי פרייר פטורסון (Daði Freyr Pétursson) ולהקת Gagnamagnið מדיח את ליטא מהמקום הראשון. ישראל, אשר תבחר את הערב את השיר הישראלי, מדורגת במקום 18. 

השיר "Think About Things" שנבחר בשבת האחרונה לייצג את איסלנד באירוויזיון, הדיח אמש את ליטא מהמקום הראשון בטבלאות ההימורים. השיר האיסלנדי דורג לפני בחירת השיר במקום ה- 11, והצליח להשלים עלייה משמעותית תוך שלושה ימים בלבד. נציין כי עד כה נחשפו 24 שירים מתוך 41 מתמודדים באירוויזיון 2020.את המקום השני תפוסת רוסיה, שקפצה אמש מהמקום החמישי אל המקום השני מיד לאחר ההכרזה על הרכב Little Big אשר ייצג את הפדרציה הרוסית באירוויזיון. הלהקה עדיין לא חשפה את שירה לאירוויזיון אך היא צפויה לעשות זאת בימים הקרובים.

ליטא, שעד אתמול עמדה בראש טבלאות ההימורים מדורגת כעת במקום השלישי.עדן אלנה, שנבחרה ב- 4 בפברואר לייצג את ישראל, דורגה מיד לאחר בחירתה במקום ה- 29. כעת, 12 שעות לפני בחירת השיר הישראלי לאירוויזיון 2020 מדורגת ישראל במקום ה- 18. הדירוג הגבוה יחסית של ישראל בטבלאות ההימורים מביע שביעות רצון מהשירים אשר מתחרים בקדם האירוויזיון הישראלי.

הערב, לאחר בחירת השיר הישראלי לאירוויזיון צפויים שינויים משמעותיים בטבלה בכל הקשור לישראל. נקווה כי עדן אלנה תמשיך את המגמה החיובית ותקפוץ אל החמישייה הראשונה בטבלאות ההימורים.כתבות מומלצות:

איסלנד: Daði & Gagnamagnið יבצעו באירוויזיון את “Think About Things”
הזמר האיסלנדי, דאדי פרייר פטורסון, תומך בדעות אנטי-ישראליות. הזמר חתם בשנה שעברה על עצמומה הקוראת לאיסלנד לפרוש מהאירוויזיון אשר נערך בישראל במחאה נגד הכיבוש. לכתבה המלאה


מתוך: eurovisionworld.com

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.