צילום: אבי זייקנר (EuroMix)

דיווחים חיים מצילומי "השיר הבא לאירוויזיון" אשר ישודר הערב בשעה 21.30 בשידור חי בכאן 11. בסיום השידור יבחר השיר הישראלי לאירוויזיון 2020.

[addtoany]

 

עדן אלנה החלה היום אחה"צ בצילומי השירים אשר ישודרו הערב במהלך "השיר הבא לאירוויזיון 2020". השידור הערב יערך בשידור חי מאולפני נווה אילן אך ביצועי השירים מוקלטים כעת וישודרו הערב וזאת בשל אילוצים טכניים של החלפת בגדים, כוריאוגרפיה וכדומה אותם לא ניתן לבצע בשידור חי ברצף.את המשדר תנחה לוסי איוב אשר הנחתה את אירוויזיון 2019 אשר נערך בישראל. בנוסף, צפויים להופיע הערב שביעיית הכוכב הבא, נאמבר מפתיע של קובי מרימי יחד עם שפיטה וביצוע מיוחד לשיר "Toy" שיבוצע על ידי להקת שלוה.

ניתן לגלות לכם בשלב זה שתאגיד השידור הכין מופע מושקע מאוד, מקצועי ביותר ששווה לצפות בו הערב!1. Savior in the sound
מילים ולחן: אורן עמנואל, טליה לונדונר, אורי אבני

עדן אלנה מבצעת את השיר כאשר היא לבושה בלבן. על הבמה היא נמצאת יחד עם יוצרת השיר, טליה לונדונר ששרה יחד עימה והשיר נראה לעיתים כמו דואט בין השתיים.

ביצוע קולי מצויין לעדן אלנה שמפתיעה עם צלילים גבוהים שלא הוקלטו בשיר. השיר מבוסס בעיקר על הביצוע הקולי, הוידאו ארט וזוויות הצילום.

2. Roots
מילים ולחן: נתן גושן וסתיו בגר

עדן אלנה נמצאת על הבמה יחד עם ארבעה רקדנים נוספים. עדן לבושה בכחול. הזמרת אשר מבצעת את הקול המיוחד נמצאת צמוד לקהל. הגרפיקה של הוידאו ארט משתנה בקצב מהיר מאוד. ביצוע קולי מצויין ומלא אנרגיה לעדן.3. Rakata
מילים: גל ג'ו כהן, איל ישי, צליל קליפי, ערן קאשי
לחן: גל ג'ו כהן, איל ישי, צליל קליפי

השיר מתחיל כאשר עדן לבדה על הבמה, לבושה חליפת זהב מנצנצת. מזכיר קצת את ההתחלה של Fuego. בהמשך מצטרפים ארבעה רקדנים לבושים בלבן-זהב שמלווים את השיר כמעט לכל אורכו. הרבה פירוטכניקה. הרבה משחקי מצלמות. ביצוע קולי מושלם!

4. Feker Libi
מילים ולחן: דורון מדלי ועידן רייכל

השיר מתחיל כאשר עדן עומדת על הבמה עם רחלי טרקה שהתמודדה השנה בשלב האודישנים של הכוכב הבא. טרקה מנגנת על כלי נגינה אפריקאי קטן. עדן לבושה בלבן אך הרקדנים שסביבה, כולם בני העדה האתיופית, לבושים בירוק זוהר.

הוידאו ארט מושפע מאוד מהסגנון האפריקאי כאשר הצבע הירוק-צהוב שולט. הרבה ריקודים, ביצוע קולי מצויין, המון קונפטי ובלי פירוטכניקה.

אנחנו יכולים לגלות לכם ששום דבר לא סגור וגמור. התחרות פתוחה לגמרי. כדאי לצפות, להצביע ולהשפיע. יש למה לחכות!

האזינו לשירים התמודדים.

עקבו אחרינו באתר האינטרנט ובדף הפייסבוק בהם נפרסם במהלך היום סיקורים מתוך צילומי התחרות שיחלו כבר בשעה 16.00 אחה"צ באולפני נווה אילן.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

[addtoany]