האזינו: להקת Hurricane נבחרה לייצג את סרביה באירוויזיון 2020 עם השיר "Hasta La Vista". חברת הלהקה, סאניה ווצ'יץ' (Sanja Vučić), תחזור לבימת האירוויזיון לאחר ארבע שנים. סרביה תתמודד בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2020.


 

להקת הבנות Hurricane תבצע בחודש מאי הקרוב את השיר "Hasta La Vista" על בימת תחרות האירוויזיון. השיר התמודד מול 11 מתמודדים נוספים בגמר תחרות ה- Beovizija אשר משמשת כקדם האירוויזיון המקומי. השיר נבחר פה אחד למקום הראשון על ידי צוות השופטים וקהל הצופים. הלהקה תייצג את סרביה בחצי הגמר השני אשר ייערך ב- 14 במאי.
להקת הפופ, אשר הוקמה ב- 2017, כוללת את הזמרות סאניה ווצ'יץ' (Sanja Vučić), איוונה ניקוליץ' (Ivana Nikolić) וקסניה קנז'ביץ' (Ksenija Knežević). השיר נכתב על ידי נמאניה אנטוניץ' (Nemanja Antonić), קוסאנה סטוייץ' (Kosana Stojić) וחברת הלהקה סנייה וויצ'יץ'. השיר בוצע בקדם האירוויזיון הסרבי אך יתכן כי באירוויזיון יבוצע השיר בשפה האנגלית, זאת מאחר ורוב שירי הלהקה אשר שוחררו עד היום בוצעו בשפה האנגלית.

כזכור, חברת הלהקה סנייה וויצ'יץ' ייצגה את סרביה באירוויזיון 2016 עם השיר Goodbye (Shelter) אשר הגיע למקום ה- 18 בגמר האירוויזיון.
Hurricane

להקת הבנות, Hurricane, היא להקת פופ אשר הוקמה ב- 2017. הלהקה שחררה עד כה 18 שירים לרדיו הסרבי כאשר רק שלושה מהשירים בוצעו בשפה הסרבית ואילו היתר בשפה האנגלית. חברות הלהקה הן:
סאניה ווצ'יץ' (Sanja Vučić) – הזמרת הייתה בעבר חברה בלהקה ZAA אשר יחד עימה ייצגה את סרביה באירוויזיון 2016, שם הגיעה למקום ה- 18 בגמר.
קסניה קנז'ביץ' (Ksenija Knežević) – בתו של כוכב האירוויזיון קנז (Knez) אשר ייצג את מונטנגרו באירוויזיון 2015. השתתפה בקדם האירוויזיון הסרבי ב- 2013 כחלק מההרכב Sky's.
איוונה ניקוליץ' (Ivana Nikolić) – זמרת ורקדנית אשר בתחילת דרכה שיתפה פעולה עם זמרים יוגוסלביים ידועים משנות ה- 90.

תוצאות Beovizija 2020

להקת הבנות קיבלה את מירב הנקודות מצוות השופטים וגם מקהל הצופים.

 1. Hurricane – "Hasta la vista" (24 Points)
 2. Naiva – "Baš, baš" (15 Points)
 3. Igor Simić – "Ples za rastanak" (14 Points)
 4. Andrija Jo – "Oči meduze" (11 Points)
 5. Ana Milenković – "Tajna" (11 Points)
 6. Marko Marković – "Kolači" (11 Points)
 7. Neda Ukraden – "Bomba" (9 Pointa)
 8. Bane Mojićević – "Cvet sa Prokletija" (8 Points)
 9. Milan Bujaković & Olivera Popović – "Niti" (6 Points)
 10. Thea Devy – "Sudnji dan" (4 Points)
 11. LIFT – "Samo mi kaži" (3 Points)
 12. EJO – "Trag" (0 Points)

זו תהיה ההשתתפות ה- 13 של סרביה כמדינה עצמאית באירוויזיון, כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנת 2007, שנת הבכורה של סרביה בתחרות. הזוכה הייתה מריה סריפוביץ' (Marija Šerifović) עם השיר "Molitva".


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!