וינסנט בואנו (Vincent Bueno) יחשוף את השיר "Alive" אשר ייתמודד באירוויזיון 2020 ב- 5 במרץ בשעות הבוקר. בימים אלה מצלמים את הקליפ אשר ילווה את השיר.


 

נציג אוסטריה לאירוויזיון 2020, וינסנט בואנו (Vincent Bueno), יחשוף את השיר "Alive" ב- 5 במרץ בתכנית הרדיו Ö3-Wecker בשעה 08:40 (שעון ישראל). בימים אלה מצלמים הקליפ אשר ילווה את השיר האוסטרי. השיר צפוי להיות שיר קצבי.
וינסנט בואנו (Vincent Bueno)

זמר ה- R&B וינסנט בואנו (Vincent Bueno), בן 34, הוא זמר אשר נולד באוסטריה ממוצא פיליפיני. ב- 2008 זכה הזמר בתכנית טלוויזיה מוסיקלית אשר הופקה על ידי ORF. הוא כבר עמד על בימת האירוויזיון כאשר ליווה את הזמר נתן טרנט (Nathan Trent) באירוויזיון 2017 כזמר ליווי. בנוסף, התמודד הזמר בקדם האירוויזיון האוסטרי האחרון שנערך ב- 2016. אז ביצע את השיר "All We Need Is That Love" והגיע למקום ה- 6.
פרסומת:

מגנטים לאירועים בנהריה – צוות הצילום הטוב ביותר בצפון – "LaVie Photography"

 

זו תהיה ההשתתפות ה- 48 של אוסטריה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנים: 1966 ו- 2014. זכייתה האחרונה עם השיר "Rise Like a Phoenix" בוצעה, כידוע, על ידי Conchita Wurst.


 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

תגובות