עדן אלנה, הכוכב הבא 2020, צילום מסך קשת12

עדן אלנה חושפת מה היא חושבת על תחרות האירוויזיון אך לא מוכנה לגלות איזה מהשירים שתבצע בקדם אירוויזיון הוא הפייבוריט שלה. עדן בראיון מיוחד ל"ישראל היום" שבוע לפני בחירת השיר לאירוויזיון 2020.

[fblike][addtoany]

 

הבוקר פורסם ראיון של עדן אלנה לעיתון "ישראל היום" אשר נערך על ידי הכתב ערן סוויסה. במהלך הראיון סיפרה נציגתנו לאירוויזיון 2020 שהיא אהבה את כל ארבעת השירים אשר יתמודדו זה מול זה בקדם אירוויזיו הפרטי אשר יערך עבורה ב- 3 במרץ. "באמת שאין לי שיר שהוא פייבוריט", מתעקשת אלנה.עדן אלנה מספרת שהשירים שונים מאוד זה מזה. באחד מהשירים יש קטע שמושר באמהרית, אלנה סירבה לספר באיזה שיר מדובר אך ככל הנראה מדובר בשיר "Feker Libi" אשר נכתב על ידי דורון מדלי ועידן רייכל.

עדן מודה שלא צפתה באירוויזיון בעבר. רק "הצצתי באירוויזיון האחרון. לא התחברתי למוזיקה ששמעתי שם ולכן לא צפיתי. יש שם לפעמים מוזיקה טובה ויש מוזיקה שמתאימה לתחרות, ואני הולכת להביא מוזיקה אחרת".עדן חושפת שהיא לא מאזינה לשירים שנבחרו עד כה להתמודד מולה באירוויזיון. "אני לא רוצה סתם להעמיס על עצמי. אני צריכה להיות בטוחה בדרך שלי. שזמרים אחרים יסתכלו עלי, עלינו ומה אנחנו עושים, ולא שאני אסתכל על אחרים".

בימים האחרונים צולמה עדן אלנה לקמפיין עבור מותג המשקפיים "Carolina Lemke" יחד עם בר רפאלי ואסי עזר. בקמפיין משמשת אלנה על תקן זמרת החתונות בחתונתם של עזר ורפאלי.

במקביל היא מתכוננת לחשיפת השירים אותם הקליטה בשבוע שעבר ותבצע בתחרות "השיר הבא לאירוויזיון" אשר ישמש כקדם אירוויזיון פרטי בו היא תבצע ארבעה שירים. חשיפת השירים צפוייה להערך השירים ייחשפו במשדר רדיו מיוחד אשר ייערך ביום חמישי, 27 בפברואר, בשעה 16.03 בכאן גימל. במהלך המשדר תתארח נציגתנו עדן אלנה, כותבי השירים וגם לוסי איוב. במקביל יפורסמו השירים בערוצי הדיגיטל השונים של כאן (יוטיוב ופייסבוק).

ארבעת השירים המתמודדים הם:

1. Roots
מילים ולחן: נתן גושן וסתיו בגר

2. Feker libi
מילים ולחן: דורון מדלי ועידן רייכל

3. Savior in the sound
מילים ולחן: אורן עמנואל, טליה לונדונר, אורי אבני

4. Rakata
מילים: גל ג'ו כהן, איל ישי, צליל קליפי, ערן קאשי
לחן: גל ג'ו כהן, איל ישי, צליל קליפי

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

[fblike][addtoany]