לצפייה: היום, בשעה 16.15 (שעון ישראל), יערך גמר Szansa na Sukces אשר בעזרתו ייבחר השיר הפולני לאירוויזיון 2020. בין המתמודדים להקת "Lake Malawi" עם השיר שנכתב על לוסי איוב. לפניכם קישור לצפייה.

[addtoany]

 

היום, בשעה 16.15 (שעון ישראל), יערך גמר Szansa na Sukces אשר בעזרתו ייבחר השיר הפולני לאירוויזיון 2020. שלושה מתמודדים עלו משלב חצאי הגמר לשלב המכריע ויתמודדו על הכרטיס לאירוויזיון.

לצפייה בשעה 16.15 – לחצו כאן!במהלך התכנית, כל אחד מהמתמודדים יבצע גרסת כיסוי לשיר מתחרות האירוויזיון בנוסף לשיר מקורי אותו ירצו לבצע על הבמה ברוטרדם. המתמודדים הם:

  • קאשה דרן (Kasia Dereń)
  • אליציה סזמפלינסקה (Alicja Szemplińska)
  • אלברט צ'רני (Albert Černý) ולהקת "Lake Malawi"

תוצאות התחרות ייקבעו בעזרת שילוב של צוות שופטים (50%) והצבעת הצופים (50%).אלברט צ'רני (Albert Černý) הוא סולן להקת "Lake Malawi" אשר ייצגה את צ'כיה באירוויזיון 2019 והגיעה למקום ה- 11 בגמר. לאלברט יחסים קרובים עם פולין: הזמר מדבר פולנית שוטפת ואף השתתף בפסטיבל "Sopot" בפולין. הלהקה צפויה לבצע בתחרות הערב את השיר "Lucy" אשר נכתב במקור על מנחת אירוויזיון 2019 – לוסי איוב.שלושה ממתמודדי העבר של פולין באירוויזיון יושבים על כס השופטים בתכנית הטלוויזיה 'Szansa na Sukces'. מדובר בזמרת קלאו (Cleo) אשר יצגה את פולין באירוויזיון 2014, מיכל שפאק (Michal Szpak) אשר יצג את פולין ב- 2016 וגרומי (Gromee) אשר יצג את פולין ב- 2018. לכל אחד מהזמרים ניסיון רב בתעשיית המוסיקה בפולין ומחוצה לה.

זו תהיה ההשתתפות ה- 23 של פולין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השני בשנת הבכורה 1994 עם השיר"To nie ja!" בביצוע של אדיטה גורניאק (Edyta Górniak).

[addtoany]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!