הפקת אירוויזיון 2020 מתכננת מספר שינויים באירוויזיון הקרוב. בין השינויים: קיצור מופע הפתיחה והנחייה אינפורמטיבית ללא בדיחות מיותרות.

[addtoany]

הפקת אירוויזיון 2020 מדווחת על מספר שינויים אשר מתוכננים באירוויזיון הקרוב. השינוי הראשון יעסוק במופע הפתיחה של גמר האירוויזיון. מופע הפתיחה ו"מצעד הדגלים", אשר החל לראשונה באירוויזיון 2013 שהתקיים בשוודיה, אורך לעיתים כ- 15 דקות. מדובר בזמן רב מידי לדעת ההולנדים ולכן הם מתכוונים "להריץ" את המצעד בצורה מהירה יותר. בנוסף, מופע הפתיחה יישלב הופעה של הדיג'יי ההולנדי הצעיר פיטר גבריאל (Pieter Gabriel) – בן 15 בלבד!מנחי אירוויזיון 2019. בדיחות מאולצות?

שינוי נוסף, שלא כמו תחרויות קודמות בהם שולבו בדיחות (לעיתים לא מצחיקות) בתסריט, השנה התסריט יכלול מידע אינפורמטיבי בלבד ללא בדיחות מיותרות. בהולנד מאמינים שמקרים קומיים, במידה ויקרו, יהיו טבעיים בזכות תגובות ספונטניות של המנחים זה לזה או לסיטואציות אשר מזדמנות במהלך הערב. "אנחנו לא מאמינים שהומור מתוסרט עובד היטב, בטח לא באירוע כזה שבו משתתפות מדינות שונות עם חוש הומור שונה".תחרות האירוויזיון תתקיים ב- 12, 14 ו- 16 במאי 2020 ברוטרדם שבהולנד. ישראל תתמודד בחצי הגמר הראשון שייערך ב- 12 במאי, בו תייצג את ישראל הזמרת הצעירה עדן אלנה.

 

[addtoany]

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים צלמי מגנטים? LaVie Photography יתנו לכם את המענה הטוב ביותר!