נחשפה המתמודדים הסופיים בגמר הפולני. שלושה מתמודדים נבחרו, לאחר שניצחו בשלושה חצאי גמר שנערכו בשבועות האחרונים. מדובר ב: קאשה דרן (Kasia Dereń), אליציה סזמפלינסקה (Alicja Szemplińska) והזמר אלברט צ'רני (Albert Černý), סולן להקת "Lake Malawi".


 

21 מתמודדים התמודדו בשלושה חצאי גמר של תחרות ה- "Szansa na Sukces", כאשר בכל חצי גמר נבחר זוכה אחד אשר יתמודד בשבוע הבא, ב- 23 בפברואר, בגמר הגדול של התכנית. במהלך הגמר יבצעו המתמודדים שני שירים: גרסת כיסוי לשיר מוכר ושיר נוסף מקורי, אותו מעוניינים המתמודדים לבצע על בימת האירוויזיון. השיר והביצוע הזוכה ייבחרו בשילוב של צוות שופטים והצבעת צופים.המתמודדים הם:

  • קאשה דרן (Kasia Dereń)
  • אליציה סזמפלינסקה (Alicja Szemplińska)
  • אלברט צ'רני (Albert Černý) ולהקת "Lake Malawi"אלברט צ'רני (Albert Černý) הוא סולן להקת "Lake Malawi" אשר ייצגה את צ'כיה באירוויזיון 2019 והגיעה למקום ה- 11 בגמר. לאלברט יחסים קרובים עם פולין: הזמר מדבר פולנית שוטפת ואף השתתף בפסטיבל "Sopot" בפולין.שלושה ממתמודדי העבר של פולין באירוויזיון יושבים על כס השופטים בתכנית הטלוויזיה 'Szansa na Sukces'. מדובר בזמרת קלאו (Cleo) אשר יצגה את פולין באירוויזיון 2014, מיכל שפאק (Michal Szpak) אשר יצג את פולין ב- 2016 וגרומי (Gromee) אשר יצג את פולין ב- 2018. לכל אחד מהזמרים ניסיון רב בתעשיית המוסיקה בפולין ומחוצה לה.

זו תהיה ההשתתפות ה- 23 של פולין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השני בשנת הבכורה 1994 עם השיר"To nie ja!" בביצוע של אדיטה גורניאק (Edyta Górniak).


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!